Aktuální číslo

Z obálky čísla 5/21 se na vás dívá jeden z nejpopulárnějších českých kulturistů současnosti PAVEL BERAN.

Na straně 32 s ním najdete velké interview a těšit se můžete i na PLAKÁT!

Na straně 12 vás přivítáme MEZI STŘEDNĚ POKROČILÉ. Trénink pro začátečníky vás přivede totiž jen k určité metě. Pak přichází chvíle, kdy opouštíte dobře známé teritorium začínajících sportovců a vstupujete na neznámou půdu středně pokročilých.

Dozvíte se také, jak vám OMEGA-3 MASTNÉ KYSELINY pomáhají a ze kterých zdrojů čerpat, abyste dosáhli maximálního využití.

Pod titulkem STROJE vs. ČINKY, hledejte odpověď na otázku, v jakých situacích mohou stroje vítězit nad činkami a kdy dát naopak přednost volné zátěži.

Na straně 24 si nalistujte článek ČEMU SE VYVAROVAT V EFEKTIVNÍM TRÉNINKU TRICEPSŮ.

Možná to pro vás nebude novina, ale JDE TO I BEZ TRÉNINKOVÉHO PARTNERA. Jestli patříte v tréninku k sólovým hráčům, dejte šanci speciálním technikám a uvidíte, že i vy se můžete dostat do opravdu špičkové formy.

Strana 40 přináší VARIACE NA TÉMA UPAŽOVÁNÍ. Kvalitní výsledky jdou často ruku v ruce s efektivními změnami cvičebního programu. Oživte trénink ramen nejrůznějšími variantami upažování.

V MMA rozhovoru se tentokrát představí TEREZA BLEDÁ.

Dr. Luděk Nosek zavzpomíná na TOMA PLATZE, kulturistu, kterého proslavil především fenomenální rozvoj stehen.

PETER ŠIMONIČ – RYBÁŘ, KTERÝ MILUJE TVRDÝ TRÉNINK A DISCIPLÍNU – ovládl stranu 54.

Už řadu let se mu daří skloubit zdánlivě nekompatibilní disciplíny – rybaření a kulturistiku – v obou přitom dosahuje skvělých výsledků.

Profesionální boxer VÁCLAV PEJSAR VDĚČÍ ZA KO POTENCIÁL SVÝCH BOXERSKÝCH ÚDERŮ ČINKÁM.

A mimo jiné proslul tím, že pás českého šampiona získal za neuvěřitelných 65 vteřin. Málokdo o něm ale ví, že je velkým fanouškem kulturistiky. Svůj první titul mistra republiky získal právě na kulturistickém pódiu.

Titulek ze strany 58 hlásá: ADAM JANČINA SI PŘI TRÉNINKU ODPOČINE OD EMOČNĚ NÁROČNÉHO HERECTVÍ

Víte, co mají společného Arnold Schwarzenegger, Steve Reeves, Lou Ferrigno, Sean Connery a Adam Jančina? V různých podobách se jim všem povedlo zkombinovat kariéru kulturistickou i hereckou.

I JIŘÍ DYKCVIČENÍ JAKO TERAPII. „Cvičení je pro mě vášeň, život, a tak trochu i terapeut, když potřebuji utéct před světem,“ říká talentovaný závodník v rozhovoru na straně 60.

MARTINA MARKOVÁ se o dvě strany dál svěřuje: TAM KDE ZAČÍNÁ SPOKOJENOST, KONČÍ TOUHA PO ROZVOJI.

Od profesionálního tance k činkám aneb co nového u úspěšné ambasadorky životního stylu s ikonickými iniciálami „MM“.

A na straně 66 se začtěte do interview s historicky první vítězkou ženské kulturistické soutěže pořádané v ČSSR DIANOU EBERMANNOVOU.