Aktuální číslo

Muž z obálky čtvrtého čísla se nejspíš nemusí nikomu představovat. KARLOS „TERMINÁTOR“ VÉMOLA říká v rozhovoru pro náš časopis: „Mnohdy rozhoduje jedna rána.“

Pod titulkem NAPUMPUJTE PAŽE hledejte návod, jak dosáhnout opravdu explozívního růstu svalů díky tréninku, který zapojí každou paži zvlášť.

Tréninkový program na procvičení celého těla pro vás tentokrát připravil PATRIK LEBR, kterého – jako mnoho dalších – přivedla k posilování touha nabrat svaly.

Na závěr jarní soutěžní sezóny jsme si připravili malé ohlédnutí. Výsledkové listiny znáte, medaile jsou rozdány. A jak jsou na tom někteří z úspěšných závodníků? Zeptali jsme se Petra Myslivce, Jana Tomáška a Josefa Květoně + jako bonus přidáme postřehy jednoho debutanta – Davida Šádka.

A protože cesta ke sportovním výsledkům je dlážděná dřinou ve fitku a v žádném případě se neobejde bez vhodné stravy, inspirujte se rychlými letními recepty PODLE HONZY HALASZE.

Jak se ziskem profi karty (ne)změnil život letošního úspěšného debutanta mezi profesionály? „Příští jaro chci definitivně bojovat o medaile,“ vzkazuje svým fanouškům jeden z našich největších současných talentů ALEŠ BURSA.

Na KVALITU V KAŽDÉM OPAKOVÁNÍ klade důraz LIBOR VOBORNÍK. Ačkoliv patří ke sportovcům, k nimž byla genetika štědrá, nespoléhá na vrozené dispozice. Přečtěte si (nejenom) o jeho tréninku lýtek.

Na dalších stránkách se společně zaměříme na:

  • Aminokyseliny – víte, jakou plní funkci a jak pomáhají v procesu výstavby svalové tkáně?
  • 6 pravidel pro spalování tuků – ověřených informací, za nimiž stojí vědecké poznatky, není nic dost.
  • Cestu k úspěchu vítěze prvního ročníku soutěže Arnold Transformation Challenge. Čtyřiačtyřicetiletý John shodil více než 70 kilo a stal se vzorem pro tisíce lidí.
  • 5 nejlepších spalovačů tuků…bez obsahu stimulantů. Pokud chcete spalovat tuky, ale nepotřebujete k tomu stimulační účinek, máme pro vás pět tipů na suplementy.