Aktuální číslo

Z obálky čísla 4/21 se na vás dívá letošní mistr Evropy v bench pressu RADEK FILIPI, který si jel užít závody a přivezl dvě medaile.

Na straně 18 si přečtete JAK STRAVA OVLIVŇUJE HLADINU TESTOSTERONU. Ta totiž s věkem přirozeně klesá, ovšem vhodnou stravou a tréninkem ji můžete podpořit.

Dozvíte se také, JAK PERSONALIZOVAT SVŮJ TRÉNINKOVÝ PROGRAM. My vám totiž můžeme předložit rozpisy tréninků nejlepších světových závodníků, ale pro vás to budou bezcenné informace, když je nebudete umět zpracovat.

A hned potom na vás čeká MARTIN DRÁB, který o sobě tvrdí: „JSEM PROMRHANÝ TALENT.“

Na straně 34 si nalistujte článek o podpoře nárůstu objemu po tréninku.

„KONEC PŘÍPRAVY UŽ BYL ÚPLNĚ NA KREV,“ svěřil se nám v rozhovoru Josef Květoň, jeden z nejtalentovanějších amatérských závodníků současnosti.

V MMA rozhovoru se tentokrát představí MICHAL „BLACKBEARD“ MARTÍNEK.

 „SVAL POTŘEBUJU PROCÍTIT A ZNIČIT,“ říká RADEK KYZIVÁT v rozhovoru na straně 47.

NEDOVOLTE DIETĚ, ABY VÁS PŘIPRAVILA O SVALY – udržení svalové hmoty v období diety je jedním z nejtěžších úkolů, které jsou na závodníky  kladeny. Jak podpořit anabolismus a udržet svaly v redukční fázi přípravy?

Dr. Luděk Nosek tentokrát zavzpomíná na MOHAMEDA MAKKAWYHO, jednoho z neúspěšnějších kulturistů v historii tohoto sportu.

Na straně 56 se můžete těšit na nejmladšího závodníka, který kdy v historii české kulturistiky získal profi kartu. Není jim nikdo jiný než PAVEL BERAN.

Se zajímavými novinkami a hlavně super letními recepty přichází IVKA SARAUEROVÁ  a hned pak přivítáme PAVLU OPATŘIL, která doposud cvičila jen pro vlastní dobrý pocit, přesto má formu, za kterou by se závodnice rozhodně nemusely stydět.

Něco dobrého si uvařte podle receptů Terezy Kalašové a ujít si nenechte ani rubriku Sváti Vobejdy.