Aktuální číslo

Na obálce čísla 6/21 je tentokrát pro změnu žena – jedna z našich historicky nejúspěšnějších závodnic MARGITA ZÁMOLOVÁ.

Na straně 12 s ní najdete rozhovor o letošní sezóně a nechybí ani postřehy z Ms. Olympia!

Na straně 17 vás zaujme titulek TOP SUPLEMENTY ROKU 2021. Vaše cesta k úspěchu je dlážděna tvrdým tréninkem a správně nastaveným jídelníčkem, pokud ovšem chcete opravdu maximalizovat nárůst svalové hmoty, neobejdete se bez suplementů. Vybrali jsme pro vás ty opravdu špičkové.

Pod nadpisem PRO A PROTI TRÉNINKU DO VYČERPÁNÍ si odpovíme na otázku, zda dává smysl jet v tréninku až na doraz.

A protože jde o poslední číslo roku 2021, nesmíme vynechat ani vánoční téma. Na straně 27 tedy přicházíme s článkem UŽIJTE SI VÁNOČNÍ SVÁTKY S DOBRÝM JÍDLEM A BEZ STRESU.

Na straně 30 na vás čeká LEV Z LIBANONU SAMIR BANNOUT ve vzpomínkách Dr. Luďka Noska.

Rozhovor s rodákem z moravského Kyjova, kterého k činkám přivedl Dorian Yates, si nalistujte na straně 32. PAVEL FORMAN si k letošním padesátým narozeninám nadělil hned sedm medailí.

Strana 40 přináší NAČASOVÁNÍ SUPLEMENTACE. Nejste si jistí, jaké suplementy použít a kdy? Inspirujte se naším průvodcem!

A pak je tu strana 45 a s ní GALERIE VÍTĚZŮ PODZIMNÍ SEZÓNY na fotografiích J. Adlta.

„CELÝ ŽIVOT CVIČÍM PRO RADOST,“ říká VÁCLAV SPEIERL na straně 62. Unikátní fotka, na které je náš legendární závodník se svým vnukem Tadeášem, evokuje vzpomínky na obálkový snímek z roku 1998. Uběhlo 23 let, ale Vaškova forma je stále excelentní.

A vaše bude taky, když se inspirujete článkem METODY INTENZIFIKACE TRÉNINKU ze strany 66.

Výsledky letošní soutěže MR. OLYMPIA přinášíme na straně 69 a fanoušky silových sportů potěšíme reportáží ze soutěže KOCOUR CUP.