Aktuální číslo

Tvář z obálky pátého čísla určitě všichni znáte. ALEŠ BURSA vás provede svým tréninkem hrudníku a současně si můžete nalistovat i jeho metodický článek „Provedení cviků vs. intenzita tréninku“

Těžko byste v historii československé kulturistiky hledali osobnost, která se o rozvoj tohoto sportu zasloužila takovou měrou jako LUDĚK NOSEK. Rozhovor s ním určitě stojí za přečtení.

BEZ BOLESTI NENÍ POKROKU, říká profesionál federace NABBA Stanislav Cerman, který se s vámi podělí o svoje zkušenosti s technikami na zvýšení intenzity tréninku.

Jde vám hlavně o objem nebo hrají roli i tvary? Seznámíme vás se suplementy a jejich kombinacemi, které vám pomohou dosáhnout vašich individuálních cílů. Nalistujte si článek OBJEMOVÉ SUPLEMENTY.

Po dvou měsících tréninku vyhrál MČR, po čtyřech měsících překonal více než deset let starý národní rekord…Úspěšná sportovní kariéra vzpěrače PETRA MAREČKA ale začala mnohem dřív, více na straně 58.

Článek HUNGER GAMES vám ukáže, jak urychlit budování svalové hmoty a spalování tuků tím, že porozumíte tomu, proč máte hlad – a jak ho můžete kontrolovat.

MOTIVACE VÁS DONUTÍ SE NEVZDAT, říká juniorský mistr republiky v kategorii Men´s Physique Tomáš Růžička. Přečtěte si jeho názory na sílu a vliv motivace i vyprávění o cestě ke zlaté medaili na soutěži.

Na dalších stránkách se společně zaměříme na:

  • SPÁNEK vs. TESTOSTERON

Hladina testosteronu a spánek jsou spolu úzce spjaty. Nepodceňujte proto důležitost kvalitního odpočinku.

  • představí se vám SPORTOVEC A HISTORIK STANISLAV SLIMÁK

Kulturistika mu učarovala nejen jako cesta k aktivnímu životnímu stylu, ale probudila v něm zájem o historii tohoto sportu u nás.

  • odpovíme si na otázku CO DNES ZNAMENÁ KLASICKÁ KULTURISTIKA?

Klasická kulturistika se od té váhové liší především svými nároky na symetrii a estetiku postavy.  Čemu by měli zástupci této kategorie během přípravy věnovat největší pozornost?

  • poznáte s námi ABSOLUTNÍ PÁR

…tak bychom mohli popsat vítěze MČR kategorie Physique Jana Tyrka a jeho přítelkyni Michaelu Bauerovou, která si odvezla zlato v kategorii bikiny fitness.