Krátké zprávy » Nůž jako důkaz pevných břišních svalů? Ruský kulturista si to už nemyslí.

24.08.2015 | Nůž jako důkaz pevných břišních svalů? Ruský kulturista si to už nemyslí.  »

Použité stránky: generationiron.com
Přeložil: Karel Šedivý


Tahle příhoda se ve skutečnosti stala už před několika měsíci, ale až nyní začíná zaplavovat internet. Je tak neuvěřitelná, že ji jednoduše nelze ignorovat. Víte, my všichni rádi používáme velká slova, když přijde na řadu řeč o svalovém rozvoji - masivní, obrovský, tvrdý jako skála, odolný. Tato slova jen dokreslují, jak silní se cítíme po tréninku s impozantními váhami a napumpovanými svaly. Pravdou ovšem je, že odolnost vůbec nemusí být v souladu s tím, jak se cítíme či jak vypadáme.

Zdá se však, že někteří lidé to nechápou. 15. února utrpěl jeden ruský kulturista vážné bodnutí do pravé strany břišní oblasti od účastníka party poté, co o svých břišních svalech prohlašoval, že skrz ně neprojde nůž. Ministr pro vnitřní záležitosti přinesl o události tuto zprávu: „Majitel bytu si vzal velký kuchyňský nůž a požádal hosta, aby jej bodl do břicha. Host nejprve odmítl, protože se bál, že dotyčného zabije. Majitel však prohlásil, že se v dětství věnoval bojovým uměním a proto nůž přes jeho břišní svaly nemůže projít."

Pak už jen následovalo bodnutí, spousta krve a kulturista byl narychlo dopraven do nemocnice na ošetření. Je zapotřebí říci, že v celém tom povedeném rozhodnutí sehrála pravděpodobnou roli značná dávka alkoholu, přesto nechť je tato událost lekcí pro všechny kulturisty. Můžeme mít masivní svaly, přesto zde stále bude očividná hranice oddělující kulturistu od Supermana - a to i přesto, že ti dva vypadají do jisté míry podobně.