Krátké zprávy » Vladimíra Krásová a Nikola Weiterová - tréninky v přípravě na Bikini Olympia

04.09.2014 | Vladimíra Krásová a Nikola Weiterová - tréninky v přípravě na Bikini Olympia  »

Připravil: Karel Šedivý


Letošní ročník Bikini Olympia hostící již popáté nejlepší soutěžící světa přivítá ve svých řadách i po jedné zástupkyni z České a Slovenské republiky. Zatímco česká reprezentantka Vladimíra Krásová si účast zajistila díky přímé kvalifikaci vítězstvím na loňské EVL's Prague Pro, její slovenská kolegyně Nikola Weiterová si cestu do Las Vegas našla prostřednictvím hodnotných bodů z kvalifikačního žebříčku, nasbíraných na letošních dvou profesionálních kláních.

Na následujících videozáznamech se můžete podívat na jeden z mnoha absolvovaných tréninků obou účastnic Olympia víkendu v aktuálně probíhající přípravě. V případě Vladimíry Krásové to tentokrát bude osvěžující kruhový trénink odcvičený nikoliv v posilovně, ale v pražském přírodním areálu Fitness stezka Rokytka.

Nikola Weiterová vás pak provede klasickým tréninkem v posilovně, který kvůli nedávnému onemocnění provázenému horečkami proběhl tentokrát jen v lehčí podobě. Doufejme proto, že se Nikola bude moci i přes tento nepříjemný zádrhel postavit na pódium ve formě, jakou si původně plánovala. A pokud si chcete dopřát malý bonus, můžete si přečíst zajímavý rozhovor s touto nadějnou mladou závodnicí uveřejněný na zámořských stránkách serveru rxmuscle.com.

Vladimíra Krásová – trénink před Bikini Olympia 2014

Nikola Weiterová - trénink před Bikini Olympia 2014