Krátké zprávy » Dennis Wolf – ohlédnutí za desetidenním pobytem v Rusku

23.07.2014 | Dennis Wolf – ohlédnutí za desetidenním pobytem v Rusku  »

Připravil: Karel Šedivý


Možná si vzpomínáte na dubnový příspěvek na našich internetových stránkách informujících o exhibičním vystoupení Dennise Wolfa v Rusku. Toho se zúčastnil v rámci desetidenního turné po této zemi, jehož hlavním cílem byl amatérský šampionát ve městě Kirov pořádaný pod záštitou bývalého kulturisty Alexandra Vishnevského. Právě on se zhostil úlohy video průvodce v následujícím záznamu, na kterém vám předkládáme záběry i fotografické momentky z pobytu Dennise Wolfa, který si pozvání náramně užil.

Ať už to byla tisková konference, návštěva televizního a rozhlasového studia, redakce místního časopisu, semináře, tréninky a další zážitky a příhody, vždy bylo kolem jednoho z nejlepších kulturistů současnosti spousta fanoušků a příznivců. Dennis Wolf navíc nemá rozhodně problém se v této zemi dorozumět. Jak možná víte, narodil se v Kyrgyzstánu a jeho otcem byl Rus a matka Němka, proto nemá s ruským ani německým jazykem problémy. K tomu navíc čím dál lépe ovládá angličtinu, se kterou se sžil během svých dlouhodobých pobytů ve Spojených státech.

Celá akce s Dennisem Wolfem včetně šampionátu samotného měla obrovský úspěch, což už předem avizovaly týden beznadějně vyprodané vstupenky. Zájem nejen skalních příznivců, ale i široké veřejnosti nakonec nejlépe dokumentují slova Alexandra Vishnevského, který říká: „Jeden známý mi vyprávěl, že týden před šampionátem při čekání ve frontě zaslechl v obchodě rozhovor dvou žen. Jedna z nich říká. „Slyšela jsi, že přijede Dennis Wolf? Měli bychom se přijít podívat.“

Dennis Wolf – dubnový pobyt v Rusku