Krátké zprávy » Lindsey Waters – zaostřeno na zadeček v přípravě na New York Pro

20.03.2014 | Lindsey Waters – zaostřeno na zadeček v přípravě na New York Pro  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, npcnewsonline.com


„Tréninky zde mě neuvěřitelně baví. Přála bych si jen mít víc času, abych si mohla naplno vyzkoušet veškeré zajímavé vybavení, které tu mají,“ říká na adresu Bev Francis Powerhouse Gym profesionálka Lindsey Waters, soutěžící v kategorii Bikini. Aktuálně se připravuje na klání New York Pro, které se odehraje v sobotu 17. května ve stejnojmenném městě, ve kterém navíc sídlí i zmíněná posilovna.
Ve cvičebním repertoáru má kromě řady dalších v oblibě například supersety tlaků na stroji pro shyby v kombinaci s půlminutovým staticky drženým širokým dřepem, při kterém jako dodatečnou zátěž používá kettlebell (1:22 – 2:02). Týdně pak zařazuje dva nebo tři tréninky podobné tomu na nasnímaném videu a to s různými zátěžemi a neustále se měnící skladbou cviků tak, aby byl trénink nejen účinný, ale i zábavný.

Lindsey Waters získala profesionální kartu v roce 2013 vítězstvím na NPC Junior USA Championships a ještě tu samou soutěžní sezónu vyzkoušela ostrý start na New York Pro, kde obsadila hned napoprvé výbornou třetí příčku. Od té doby o sobě soutěžně nedala vědět, pauzu na pódiu však již za zhruba osm týdnů přeruší opětovná účast na jmenované soutěži, na které by nadějná závodnice opět ráda dosáhla co nejlepšího výsledku.

Lindsey Waters – trénink v přípravě na New York Pro