Krátké zprávy » Vladimíra Krásová – fotografování a video pro MD 6 týdnů před Bikini Olympia

04.09.2013 | Vladimíra Krásová – fotografování a video pro MD 6 týdnů před Bikini Olympia  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com
Foto: facebook.com


Šest týdnů před plánovaným startem na Olympia víkendu v kategorii Bikini se česká kráska Vladimíra Krásová stala cílem hledáčku fotoaparátu vynikajícího fotografa Pera Bernala. Pod jeho vedením absolvovala zhruba šest týdnů před zmíněným kláním fotografování na pláži a rovněž v posilovně UFC Gym v Los Angeles ve Spojených státech amerických.

Start v Las Vegas na konci září je pro českou závodnici nepochybně velkým povzbuzením a jedním z řady dalších potvrzení toho, že naši reprezentanti se ani na nejvelkolepějších sportovních kláních neztratí. Vladimíra Krásová doposud absolvovala dvě profesionální soutěže, kterými byly letošní květnová Pittsburgh Pro a také Powerhouse Pro, pořádaná ve stejném měsíci. Pod tímto odkazem se můžete podívat nejen na zmíněné fotografie, ale i na videozáznam dokumentující jeden z mnoha tréninků směřujících Vladimíru Krásovou k co nejlepšímu umístění na Bikini Olympia 2013.

Na závěr ještě dodejme, že původní článek označoval Vlaďku Krásovou jako ruskou závodnici. Po upozornění z naší strany je nyní v tomto směru vše vylepšené a v názvu příspěvku na jednom z nejsledovanějších amerických serverů od středečního rána figuruje slovo „European“.

Major Distration Online - Vladka Krasova
Russian Bikini Beauty


 Vladka Krasova is heading to the 2013 Bikini Olympia in just a few short weeks, but you don't have to wait that long to see. Vladka has just become our very first Online Major Distraction! Yes, that's right. Now you'll have more ways to look at one of MD's most-loved section of the mag!