Krátké zprávy » Nicole Wilkins a Evan Centopani vynechávají Arnold Classic 2013

10.12.2012 | Nicole Wilkins a Evan Centopani vynechávají Arnold Classic 2013  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, flexonline.com, musclesportmag.com


Na pódiu prestižního Arnold víkendu budou v příštím roce ve svých kategoriích chybět dvojnásobná půvabná vítězka Figure Olympia Nicole Wilkins a vítěz New York Pro z roku 2009 Evan Centopani. Oba dva přitom budou směřovat svoje úsilí až na zářijovou Olympii a v meziobdobí si naordinují potřebnou soutěžní pauzu tak, aby se na pódia vrátili pro co nejlepší umístění.

Nicole Wilkins se netají tím, že by ráda opět získala titul Figure Olympia, který letos vyhrála její největší soupeřka Erin Stern. Na svůj profil na sociální síti napsala: „Posledních pět let bylo pondělí po dni Díkuvzdání startem přípravy na Arnold víkend. Nikoliv však letos, protože poprvé od roku 2008 jsem se rozhodla tuto soutěž vynechat. Poprvé za dobu, co jsem profesionální závodnicí, jsem si naordinovala delší mimosoutěžní pauzu, abych zapracovala na zlepšeních svojí postavy, která jsou podle mě nezbytná k tomu, aby se mi doufám podařilo opět zvítězit na Figure Olympia.“

Podobně zřejmě uvažuje i Evan Centopani, který nastartoval profesionální kariéru vítězstvím na New York Pro v roce 2009. O dva roky později rovněž zvítězil a to na Flex Pro. Ve stejném roce, tedy v roce 2011, pak obsadil čtvrté místo na Arnold Classic. Letos se mu však na stejnojmenné soutěži dařilo jen o jednu příčku lépe a tak po osmém místu na Olympii učinil rozhodnutí odpočinout si a představit se fanouškům až s příchodem podzimu roku 2013 v Las Vegas.

Nicole Wilkins
Evan Centopani