Krátké zprávy »  Podzimní soustředění naturálů v Českých Budějovicích

18.09.2012 | Podzimní soustředění naturálů v Českých Budějovicích  »

Srdečně zveme všechny příznivce naturální kulturistiky a fitness na tradiční podzimní soustředění, které se uskuteční od 28.-30. 9. 2012 ve Sportcentru Zvonárna v Českých Budějovicích. Letošní setkání bude mimořádné, neboť se po celou dobu konání budou o všechny účastníky starat během tréninků i teoretické přípravy ti nejpovolanější, konkrétně Igor Vlačuha (SK) – mistr světa v naturální kulturistice, Jan Caha – reprezentační poradce + hlavní metodik ČSNS o.s. a Tomáš Procházka – prezident ČSNS o.s. Vzhledem ke konání v Českých Budějovicích předpokládáme i přítomnost mnoha dalších osobností naturální kulturistiky, kteří zde působí. Půjde tedy rozhodně o setkání, ze kterého si jistě všichni odnesou množství nových zkušeností.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo díky vstřícnosti Sportcentra Zvonárna zachovat náklady pro účastníky ve stejné výši jako v minulých letech. V rámci soustředění také obdrží každý z účastníků kompletní špičkovou suplementaci, věnovanou firmou AMINOSTAR, k dispozici pro ně budou v ranních hodinách kurty na squash atd. V ceně je samozřejmě také velmi kvalitní ubytování + plná penze, uzpůsobená sportovní přípravě naturálního kulturisty.

Zájemci o účast na soustředění či další informace nechť nás kontaktují prostřednictvím e-mailu info@natural-sport.cz  , nebo na tel. čísle 608 968 993.