Krátké zprávy » Poděkování pořadatelům jarních mistrovských soutěží

17.08.2012 | Poděkování pořadatelům jarních mistrovských soutěží  »

Zdroj: sfkcr.cz


Jedete-li se podívat na soutěž, těšíte se na skvělé závodníky, na kamarády z řad diváků, dobrou atmosféru, mnohdy příjemný doprovodný program - a jen málokdy si řeknete, kdo za tím vším stojí? Kdo jsou ti lidé, kteří soutěž přichystali, zajistili a připravili sál, ozvučení, osvětlení (na našich soutěžích tak důležité a nesnadné), kdo sehnal ceny a kdo se stará o ty desítky a stovky drobností, které soutěž dělají soutěží? Jsou to pořadatelé, týmy nadšených dobrovolníků, kteří bez nároku na zisk (a někdy i s vlastní finanční ztrátou) soutěže rok za rokem připravují.

Letošní soutěžní mistrovské jaro mělo celkem šest soutěžních klání, které nachystaly týmy Martina Dajče (MD Fitness Lanškroun), Ing. Jana Smejkala (Body Fit Club Hradec Králové), Vladimíra Pajiče (Best Fitness Žďár nad Sázavou), Mgr. Jaroslava Poláčka (SKK Hrádek nad Nisou), Tomáše Dluhoše (SK Radoch Ostrava) a Jaroslava Havla (Extrifit Gym Rumburk).

Všem jmenovaným i jejich kolegům, kteří s nimi na přípravě jarních soutěží pracovali, patří velké poděkování. O to větší, že řada z nich pořádá soutěže již několikátým rokem - a nezbývá než si přát, aby i řadu dalších let pořádala!

Mimochodem, příští jarní sezóna (2013) bude mít opět šestici soutěží, v tuto chvíli se již několik zájemců o pořádání přihlásilo. Uvažujete-li i Vy, Váš oddíl nebo společnost o tom, že byste soutěž připravili, kontaktuje svazový sekretariát.