Krátké zprávy » Mr. Olympia 2012 bez Victora Martineze

17.08.2012 | Mr. Olympia 2012 bez Victora Martineze  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: rxmuscle.com


Měl to být návrat, o kterém by se v případě umístění mezi prvními šesti finalisty na Mr. Olympia 2012 mluvilo ještě dlouho. Bohužel podle informací zveřejněných na internetových stránkách rxmuscle.com si na tohoto sympatického závodníka budeme muset počkat zřejmě až do příští soutěžní sezóny, kterou by mohl Victor odstartovat účastí na Arnold Classic.

Důvod, který Martineze k tomuto kroku vede, je podle jeho slov nedostatečná kvalita nabyté svalové hmoty. I když se mu podařilo získat zpět zhruba 23 kg svalů, nejsou to tytéž objemy jako v době, kdy naposledy stanul na soutěžním pódiu, kterým bylo Arnold Classic Europe pořádané 8. – 9. října 2011 ve španělském Madridu, kde obsadil první příčku.

Rozhodnutí slevit ze svých odvážných a obdivuhodných plánů bojovat s nejlepšími profesionálními kulturisty je možné za daných okolností považovat nepochybně za moudré, neboť Victor Martinez chce na pódiu skutečně uspět a ne na něm být pouze „do počtu“. Věřme, že několik měsíců, které do Arnold Classic 2013 zbývají, poslouží Martinezovi k tomu, aby se mu naplno podařilo naplnit očekávání v podobě zkvalitnění hmoty tak, aby se mohl znovu představit divákům ve svojí tradiční špičkové formě.