Krátké zprávy » Reprezentační srazy před soutěžemi mistrovství světa

18.06.2012 | Reprezentační srazy před soutěžemi mistrovství světa  »

Zdroj: skfcr.cz

 


V posledních dvou červnových víkendech proběhnou srazy zájemců o start na podzimních soutěžích mistrovství světa. Pro kategorie juniorek, juniorů, kulturistiky mužů a klasické kulturistiky mužů jsou srazy povinné (tzn. bez účasti na setkání není možné uvažovat o startu na MS). Pro zájemce z řad závodníků masters mužů je účast na setkání dobrovolná. Pro všechny zájemce o start, kterých se to týká, i nadále platí podmínka plnění monitoringu stejně jako v jarní sezóně (podrobnosti zde).
Junioři, juniorky, masters muži

Junioři, juniorky, masters muži

Státní trenér: Vladimír Pajič

V sobotu 23.6.2012 proběhne ve Žďáře nad Sázavou sraz všech zájemců o účast na podzimních soutěžích mistrovství světa a to v kategoriích juniorů a juniorek. Sraz je pro všechny zájemce o start povinný. Vítána je i účast zájemců o start v kategoriích masters mužů, jejich účast ale povinná není. Potvrzení své účasti zašlete na e-mailovou adresu sekretariátu sekretariat@skfcr.cz a to nejpozději do středy 20. 6. 2012 (23:59). Podrobnosti o setkání Vám zašleme obratem.

Kulturistika a klasická kulturistika mužů

Státní trenér: Tomáš Bureš

V sobotu 30.6.2012 proběhne v Praze sraz všech zájemců o účast na podzimních soutěžích mistrovství světa a to v kategoriích kulturistiky a klasické kulturistiky mužů. Sraz je pro všechny zájemce o start povinný. Potvrzení své účasti zašlete na e-mailovou adresu sekretariátu sekretariat@skfcr.cz a to nejpozději do středy 27. 6. 2012 (23:59). Podrobnosti o setkání Vám zašleme obratem.

Ženy, masters ženy

Státní trenérka: Zdenka Razýmová

Předběžný termín reprezentačního srazu žen a masters žen je v červenci letošního roku, o podrobnostech Vás budeme včas informovat.