Krátké zprávy » GP Pepa Opava 2009 - seznam přihlášených závodníků

23.10.2009 | GP Pepa Opava 2009 - seznam přihlášených závodníků  »

Již zítra na prknech Slezského divadla v Opavě uvidíme bojovat celkem 59 přihlášených závodníků na soutěži GP Pepa Opava. Finálové šestice v kategoriích si rozdělí věcné ceny v hodnotě cca 600 000 Kč.

Propozice a další informace o soutěži najdete ZDE

  • Kulturistika muži do 80 kg

1. Tomasz Babiniak (Polsko)
2. Mariusz Balazinski (Polsko)
3. Miroslav Hanák (SK Best Fitness Žďár nad Sázavou)
4. David Plachý (Imperial Karlovy Vary)
5. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
6. Rudolf Pinkas (Fit-centrum U Pešků Liberec)
7. Fredrik Spang (Švédsko)
8. Robert Horvat (Chorvatsko)
9. Danijel Miklečić (Chorvatsko)
10. Milan Řehák (Bizon Underground Gym Hradec Králové)
11. Branko Tumara (Rakousko)

  • Kulturistika muži do 90 kg

1. Martin Rezek (Stan´s gym Kladno)
2. Roderikas Kuodis (Litva)
3. Adrian Huizar Austria (Mexico)
4. Dušan Kraus (Big1Fitness Brno)
5. Ivan Horáček (City Fitness Centrum Hořice)
6. Petr Hamerník (Akademie Ronnie.cz Praha)
7. Hilary Nambwaya (Švédsko)

  • Kulturistika muži nad 90 kg

1. Lars Olsting (Švédsko)
2. Vitaly Alexandrov (Lotyšsko)
3. Arvidas Mickus (Litva)
4. Radek Čejka (Universal Gym Ústí nad Labem)
5. Danjus Barzinskas (Litva)
6. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
7. Tomáš Mach (Profi wellness a Mega Pro Kladno)
8. Bartosz Guran (Polsko)
9. Andrzej Kolodziejczik (Polsko)
10. Lukáš Osladil (Kentoya fitness Praha)
11. Zdeněk Flachs (Fit-centrum U Pešků Liberec)

  • Klasická kulturistika

1. Adam Švehla (T.J.Zbrojovka Vsetín)
2. Michal Sitter (Remi Sport Prostějov)
3. Michal Krajewski (Polsko)
4. Filip Doliška (FC Karo Slavia Havířov)
5. Marcin Lopucki (Polsko)
6. Vít Kotas (Fitness Gym Vrábel Olomouc)
7. Lukáš Špaček (FC Karo Slavia Havířov)
8. Martin Hanzel (Švédsko)
9. Marion Weisz (Rakousko)
10. Mark Pocak (Rakousko)
11. Branko Tumara (Rakousko)

  • Bodyfitness ženy

1. jana Kolbaská (Veterinary bodybuilding košice - Slovensko)
2. Petra Urbánková (MD Posilovna Brno)
3. Jenny Olsson (Švédsko)
4. Rosie Anderberg (Švédsko)
5. Renata Jablonska (Polsko)
6. Janka Pálešová, Mgr. (SP Styling Valča)
7. Patrycja Kozyra (Polsko)
8. Michaela Šrotířová (Big1Fitness Brno)
9. Sandra Jurkite (Litva)
10. Alicja Klarkowska (Polsko)
11. Jurgita Tautkevichute (Litva)
12. Veronika Hlavatá (SP Styling Valča, SR)
13. Renata Martsunkute (Litva)
14. Stanislava Simíčková (Profi fitness Jurys Český Těšín)
15. Ivana Kovářová (T.J.Zbrojovka Vsetín)
16. Zdena Gottvaldová (Big1Fitness Brno)
17. Anna Szczotka (Polsko)
18. Lenka Mužíková (SK Quatro Fitness Ostrava)
19. Zrinka Fišer (Chorvatsko)