Krátké zprávy » Dennis James - můj výlet do Karibiku na ostrov Grenada

22.10.2009 | Dennis James - můj výlet do Karibiku na ostrov Grenada  »

Přeložil: Karel Šedivý
Zdroj: flexonline.com


Dennis James, čtrnáctý na letošní soutěži Mr. Olympia, dal o sobě před pár dny vědět prostřednictvím svého blogu. Jako host se zúčastnil soutěže Central Carribean Bodybuilding Championship, která se konala na karibském ostrově Grenada.

  • Datum zápisu: 20. října 2009

Měl jsem tu čest zaletět si na nádherný ostrov Grenada v Karibské oblasti. Pořadatelé a představitelé mi zajistili letenky v první třídě a neméně prvotřídně se o mě starali celých pět dnů pobytu.

Na ostrově se konala kulturistická soutěž Central Carribean Bodybuilding Championship, jejíž absolutní vítěz získává profi kartu. V minulosti si ji ze stejného místa odnesli například Darrem Charles nebo Desmond Miller, to abych zmínil alespoň některé.

Pobyt zde byl úžasný. Navázal jsem mnoho nových přátelských kontaktů s lidmi zde i z dalších ostrovů. Na příští rok se chystám podniknout výlet po celém Karibiku a navštívit tolik ostrovů, kolik jen bude možné.

Samotná soutěž byla skvělá a nemám nejmenšího tušení, jak je možné, že zde bylo tolik soutěžících a to jak mužů, tak žen. Místo konání soutěže bylo v obležení lidí z celého ostrova, ačkoliv většina z nich nikdy předtím nebyla v posilovně. Oni ale prostě přišli, aby tak podpořili celou událost, přičemž doslova šíleli nadšením. Tahle záležitost, kde jsem se představil v exhibičním vystoupení, bude jednou z těch, které se mi navždy vryjí do paměti!