Krátké zprávy » Branch Warren – zranění levé nohy

22.08.2011 | Branch Warren – zranění levé nohy  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com

 


 

V sobotu 20. srpna, tedy necelý měsíc před Mr. Olympia coby vrcholnou událostí profesionální sezóny, se zranil špičkový kulturista Branch Warren. K nepříjemné události nedošlo v posilovně při jednom z brutálních tréninků, kterými je Branch pověstný, ale při obyčejném nastupování do auta.

Podle vydavatele a šéfredaktora multimediálního vydavatelství Muscular Development Steva Blechmana, který s ním hovořil (Branch Warren je členem týmu MD) se událost stala v Atlantě, ve státě Georgia, kde měl Branch naplánované exhibiční vystoupení. Při nastupování do auta mu na kluzkém povrchu podjela levá noha, na kterou následně upadl. Při dopadu na zem ucítil prasknutí v oblasti levého kolene a tak se okamžitě vydal na cestu do místní nemocnice, ze které ho propustili s obvazovou bandáží kolene.

Bezprostředně poté se Branch snažil zajistit si nejbližší možný zpáteční let do Texasu, aby se sešel se svým týmem nemocničních lékařů, kteří by měli provést další vyšetření k určení rozsahu a závažnosti poranění. Sám Branch je v tomto ohledu optimistický a v tuto chvíli se neobává případných následků. Pokud budou známy další informace, budeme vás o nich informovat.

Branch Warren se i letos počítá mezi ty, kteří mohou silně zasáhnout do hry o nejlepší umístění na Mr. Olympia. Loni dosáhl tento texaský závodník na bronz, v roce 2009 dokonce skončil druhý za Jay Cutlerem. Níže se můžete podívat na video z tréninku stehen, nasnímané 5 týdnů před Mr. Olympia 2011.

Branch Warren – trénink stehen 5 týdnů před Mr. Olympia 2011

Aktuální novinky

Podle nejnovějších informací odletěl Branch Warren v neděli ráno letadlem zpět do Texasu, kde se mělo bezprostředně uskutečnit plánované setkání s týmem doktorů. Pokud bude zapotřebí, podrobí se Branch v pondělí operačnímu zákroku. Vše je ale ještě na zvážení lékařů. Momentálně je jeho koleno nateklé a stažené obinadlem.
P