Krátké zprávy » Tricky Jackson v TV show America´s Got Talent

30.06.2011 | Tricky Jackson v TV show America´s Got Talent  »

Použité stránky: nbc.com, rxmuscle.com
Připravil: Karel Šedivý

 


Vítěz loňské Sacramento Pro v kategorii do 202 liber Tricky Jackson je znám nejen svými soutěžními úspěchy, kterých dosáhl zejména se zavedením kategorie do 202 liber, ale i volnými sestavami, za které získal několik ocenění.

Nyní jej můžeme vidět znovu na jevišti, na kterém jej budou opět hodnotit porotci. Vše je zkrátka jako dřív,až na jednu maličkost. Změnila se poněkud scéna, rekvizity, kulisy a také soupeři. Tricky Jackson byl totiž před nějakým časem kontaktován jedním ze členů produkčního týmu populární show americké televizní stanice NBC s názvem „America´s Got Talent“. A proč oslovili právě jeho? Byla to volná sestava, která pořadatele zaujala na internetu a která dala všechny události do pohybu.

Zda se nakonec Tricky Jackson umístí na podobně vysokých příčkách, jako tomu bylo v profesionálním bodybuildingu je otázkou. Nicméně už teď se můžete podívat na upoutávku stanice NBC, která se bude vysílala v úterý 28. a ve středu 29. června a na kterém se krátce objevíl i Tricky Jackson.

Tricky Jackson – exhibiční vystoupení na John Simmons Classic 2009