Krátké zprávy » Dennis James – aktuálně z jeho blogu

24.09.2009 | Dennis James – aktuálně z jeho blogu  »

Přeložil: Karel Šedivý
Zdroj: flexonline.com


  • Datum zápisu: 22. září 2009


Mířím do Las Vegas!


Mám za sebou dvoudenní focení a všechno šlo hladce. S Kevinem Hortonem, který je vynikajícím fotografem, jsem si užil spoustu legrace. Většinou se nenechávám fotografovat ve fázi, kdy vyčerpávám glykogenové zásoby, protože většinou vypadám nejhůř, ale tentokrát to bylo všechno trochu jinak, protože jsem se přesvědčil, že díky Georgovi mohu vypadat stejně podobně, jako kdybych byl pět týdnů před vystoupením.


I když jsem teď pět dnů za sebou přijímal méně než 70 gramů sacharidů denně, pořád jsem dostatečně mohutný s plnými svaly. Od této chvíle je to jen otázka toho, že zase najedu na zvýšený příjem sacharidů, což by mělo začít zítra. Zároveň omezím příjem vody, ale tohle všechno podřídím tomu, co řekne George. Už několikrát mi během tohoto roku dokázal, že dobře ví, jak mě dostat do formy, a jak ji dokáže doladit během několika posledních dnů před soutěží.


Cítím se připraven a opravdu se nemohu dočkat chvíle, až v pátek a v sobotu předvedu svou formu.  Uvidíte, co si pro vás fanoušky DJ chystá do Las Vegas.


Uvidíme se na Olympii.


DJ