Krátké zprávy » Posilovna anebo raději relax? Rozhovor s provozním ředitelem Holmes Place v ekonomickém deníku E15

04.04.2011 | Posilovna anebo raději relax? Rozhovor s provozním ředitelem Holmes Place v ekonomickém deníku E15  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: E15.cz


Posilovna anebo raději relax? Rozhovor s provozním ředitelem Holmes Place v ekonomickém deníku E15
Co vlastně Češi doopravdy chtějí? Cvičit v posilovně anebo raději jen relaxovat a nechat své tělo hýčkat třeba vodními procedurami? Odpověď nejen na tuto otázku nabízí provozní ředitel sítě Holmes Place pro Českou republiku, Polsko a Rakousko Neil Burton.

Ten mimo jiné říká: „Dnes je poměr fitness a wellness 60 ku 40. Pokud chcete přilákat nové zákazníky, musíte rozšířit nabídku wellness, bazény, beauty služby. Přepočítáno na metry čtvereční, fitness zaujímalo před 20 lety 85 procent, 15 procent bylo určeno pro wellness a relaxaci. Teď jsme například v Zurichu otevřeli lázně. Novým trendem jsou spa a wellness kluby, kde fitness je pouze doplňkem.“

I když je zmíněná fitness a wellness síť zaměřená na velká města, rozhodně mohou být uvedené tipy a postřehy zajímavé především pro všechny, kteří se z komerčního hlediska o fitness a wellness zajímají.

Rozhovor, který s Neilem Burtonem vyšel před několika dny v převážně ekonomicky zaměřeném deníku E15 najdete nejen v tištěné podobě, ale i na internetových stránkách pod následujícím odkazem.