Krátké zprávy » Policejní razie ve 40 posilovnách ve Stockholmu

11.02.2011 | Policejní razie ve 40 posilovnách ve Stockholmu  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: muscle-insider.com


Toney Freeman a jeho neslavný „výlet“ do Švédska, kde byl na několik hodin zadržen policií, zná z našich stránek už určitě každý. Na tehdejší incident reagoval i Jay Cutler, který se do Švédska rovněž chystal, avšak nakonec si vše rozmyslel a svým fanouškům se omluvil. A bylo tu i tiskové prohlášení Toney Freemana, který se nakonec k celé události oficiálně vyjádřil.

Dnes vám v plném překladu přinášíme krátkou zprávu, která se objevila na jednom z internetových serverů a která informuje o policejní razii ve čtyřiceti posilovnách ve Stockholmu, při které se podařilo zabavit steroidy, zbraně a další drogy. Text přinášíme níže.

„Policie provedla rozsáhlou steroidovou razii ve více jak čtyřiceti posilovnách ve Stockholmu. Tato operace je doposud největší akcí proti posilovnám a dopingu ve Stockholmu. Asi šedesát osob je podezřelých z trestného činu souvisejícího s dopingem a policisté sbírají vzorky moče, aby dokázali, že dotyčné osoby užívaly steroidy. Policie zabavila steroidy, zbraně a drogy. Operace byla namířena proti více jak čtyřiceti posilovnám v oblasti Stockholmu, u kterých bylo podezření, že se zde užívají anabolické steroidy. Dva lidé byli zatčení a okolo šedesáti je důvodně podezřelých z trestného činu souvisejícího s dopingem. Jmenované dvě osoby poskytly vzorky moči, které budou nyní analyzovány.“