Krátké zprávy » Carlo Filippone – nový člen týmu Muscular Development

07.02.2011 | Carlo Filippone – nový člen týmu Muscular Development  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Každý měsíc vám Carlo Filippone nabízí v tištěném vydání Světa kulturistiky tipy na chutná jídla splňující přísné nároky všech příznivců posilování a zdravého životního stylu. Naposledy to byl v čísle 02/2011 recept na přípravu pikantní pečené tilapie, který opět ukázal, jak jednoduše si lze doma podobnou pochoutku připravit.

Sám Carlo Filippone je nejen profesionálním kulturistou IFBB, ale především je již mnoho let spojován s profesionálním vařením. Jeho pokrmy tak znají mnohé hvězdy bodybuildingové i fitness scény. Jako zakladatel a prezident společnosti In Motion Meals se nyní stal členem týmu MD a na internetových stránkách tohoto multimediálního vydavatelství se tak bude objevovat společně s takovými tvářemi, jakými jsou například Jay Cutler, Dennis Wolf, Seth Feroce či Ronnie Coleman, který se členem týmu stal nedávno.

Společnost In Motion Meals nabízí přesné porce jídel se stanoveným obsahem jednotlivých živin, tedy bílkovin, sacharidů a tuků. Vybrat si tak můžete nejen podle chuti, ale i fáze přípravy, ve které se právě nacházíte. Při přípravě se používá olivový olej a kvalitní suroviny, jídla jsou dochucována přírodními ingrediencemi a celou dobu se dbá na správný proces přípravy. A pokud se chcete vypravit přímo do kuchyně, podívejte se na následující video, kde uvidíte šéfkuchaře přímo při práci.