Krátké zprávy » Victor Martinez ladí formu na Arnold Classic 2011 pod vedením Oscara Ardona – video

04.02.2011 | Victor Martinez ladí formu na Arnold Classic 2011 pod vedením Oscara Ardona – video  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Zlatý z Arnold Classic 2007 Victor Martinez se rozhodl, že si přípravu na letošní ročník této soutěže jaksepatří pojistí. Dohromady se dal proto s Oscarem Ardonem a společně se dohodli na vzájemné spolupráci při předsoutěžní přípravě.
Oscar Ardon je známý především ze svojí dlouhodobé spolupráce s Kai Greenem. Kai sice loni navzdory silnému přesvědčení nakonec na Mr. Olympia v Las Vegas zdaleka neuspěl tak, jak si plánoval, nicméně pověst trenéra Oscara tím, jak se zdá, nikterak neutrpěla. Vždyť dotáhnout formu či ji s sebou v celé kráse přinést až na pódium v rozhodující den D se občas nepovede mnoha jiným borcům.

Victor Martinez se tedy letos v březnu na pódiu Arnold Classic objeví již pošesté. Loni bylo jeho nejlepším umístěním osmé místo na Olympii, která byla v roce 2010 jeho jediným soutěžním vystoupením. Protože doposud stoupal s každou soutěží výš a výš, bylo pro něj podle vlastních slov toto osmé místo zklamáním a velkým pádem. Pro letošek má tedy Victor Martinez, jak se zdá, vytýčené velké cíle. Pokud se spolupráce povede, je zde navíc dobrý předpoklad k tomu, aby v určité formě pokračovala i před přípravou na letošní Olympii, které se původem dominikánský závodník s největší pravděpodobností opět zúčastní. Povede se mu tedy letos na Mr. Olympia to, po čem tolik touží? To se dozvíme až za několik měsíců.

Victor Martinez – nekorunovaný šampion - video