Krátké zprávy » Arnold Classic 2011 – startovní pole rozšíří Fouad Abiad a Sergey Shelestov

17.01.2011 | Arnold Classic 2011 – startovní pole rozšíří Fouad Abiad a Sergey Shelestov  »

Použité stránky: flexonline.com
Připravil: Karel Šedivý


Před koncem roku jsme vás informovali o oficiálním seznamu závodníků, startujících v jednotlivých kategoriích na Arnold víkendu 2011. Potěšením pro fanoušky profesionální kulturistiky v mužské kategorii jistě budou dvě nová jména a to Fouad Abiad a Sergey Shelestov.

Fouad Abiad loni nesoutěžil, trénoval však tvrději než kdykoliv předtím kvůli přípravě na první ročník FLEX Pro Show. Protože v původním seznamu pozvaných závodníků na Arnold Classic chyběl, doufal v to, že se právě na FLEX Pro umístí do třetího místa a pozvání díky dobrému umístění nakonec dostane. Nyní je však čekání konec a jeho sen soutěžit na Arnoldovi se tak bez ohledu na umístění na FLEX Pro stal skutečností.

Ruský profesionál Sergey Shelestov bude letos na Arnold Classic soutěžit již počtvrté. Nejlépe skončil jako osmý a to v roce 2009. Určitě se bude snažit, aby i tentokrát dopadl co nejlépe. Potenciál tohoto závodníka objevili rozhodčí poprvé v roce 2006, kdy skončil třetí na Grand Prix Romania. Jeho umístění bylo o to cennější, že jej předběhli pouze opravdu ostřílení borci – Jay Cutler a Ronnie Coleman.

Z původní sestavy vypadl Marius Graatrud, který se jako relativně čerstvý nováček mezi profesionály rozhodl oproti původním plánům nakonec svůj start odložit a to pravděpodobně z toho důvodu, aby mohl zapracovat na vylepšeních a lépe konkurovat ostatním soutěžním borcům. Aktuální startovní listinu přinášíme níže.

  • Startovní listina Arnold Classic k 17. lednu 2011

Fouad Abiad
Evan Centopani
Toney Freeman
Dexter Jackson
Johnnie Jackson
Victor Martinez
Essa Obaid
Ben Pakulski
Robert Piotrkowicz
Ronny Rockel
Sergey Shelestov
Branch Warren
Roelly Winklaar
Dennis Wolf