Krátké zprávy » Martin Kjellström nejen o Švédské aféře – příprava rozhovoru exkluzivně pro internetové noviny svetkulturistiky.cz

07.01.2011 | Martin Kjellström nejen o Švédské aféře – příprava rozhovoru exkluzivně pro internetové noviny svetkulturistiky.cz  »

Připravil: Karel Šedivý


Martin Kjellström je profesionální kulturista žijící ve Švédsku, jehož posledním soutěžním úspěchem je deváté místo na soutěži Sacramento Pro 2009. Jestliže jste zavětřili, tak víte, proč jsem se především rozhodl tohoto kulturistu kontaktovat – zcela autenticky může dát odpovědi na některé otázky o tom, jak tvrdě chutná ve Švédsku profesionální kulturistický chlebíček.

Tohle téma vlastně rozvířil Toney Freeman se svojí nedávnou nepříliš vydařenou návštěvou Švédska, kde byl jen několik hodin po příletu z Dánska zatčen a vyslýchán policií. Martin se nabídl na připravované otázky odpovědět, zároveň však podotkl, že musí být opatrný v tom, co bude říkat. Je proto pravděpodobné, že ne na všechny musí nutně odpovědět. Pokud mu chcete sami nějakou otázku položit, napište email na k.sedivy2@seznam.cz a váš dotaz se pokusím Martinovi předat k zodpovězení.