Krátké zprávy » Mark Dugdale – mimosoutěžní tréninková a lifestylová videa

21.12.2010 | Mark Dugdale – mimosoutěžní tréninková a lifestylová videa  »

Připravil: Karel Šedivý


Mark Dugdale, o kterém jste se mohli dozvědět spoustu informací jak ze sportovního, tak i soukromého života v tištěném Světě kulturistiky č. 11/2010, se opět chystá na další sezónu. Nyní je již u konce s objemovou fází a podle svých slov trénoval sice těžce, avšak nikoliv tak, aby nabral maximální množství svalové hmoty. To z toho důvodu, že v kategorii do 202 liber, která mu sedí nejvíce, má pak problémy shazovat na požadovanou soutěžní hmotnost.

Níže se tedy podívejte na čtyři tréninková a lifestylová videa, která v kontextu s informacemi ze zmíněného tištěného Světa kulturistiky dokreslí každodenní život tohoto profesionála. Na prvním z nich uvidíme proměnu Marka den před Halloweenem, kdy jej pomůže na výroční „Kostýmovou party“ připravit jedna z jeho tří dcer Julie. Druhé video je už ryze tréninkové, zatímco na třetím se po Markově těžkém tréninku nohou jedou oslavovat desáté narozeniny dcery Lauren.

Následně se na zahradě připravuje tradiční krocan na Den díkůvzdání. Jeho kuchyňská úprava zabere spoustu času a tak si mezitím Mark stačí ještě odskočit na další trénink dne, během kterého tentokrát procvičí bicepsy a tricepsy. Zde sice kamera chybí, nicméně výsledné chuťové doladění krocana jablečným moštem a konečný výsledek přípravy této tradiční pochoutky si už prostřednictvím kamery (bohužel jen kamery) vychutnat můžete. Na čtvrtém videu pak uvidíte jeden z dalších tréninků, kterým se protentokrát série „Mark Dugdale Off Season“ uzavírá.