Krátké zprávy » Seth Feroce - další kulturista podepsal smlouvu s vydavatelstvím Muscular Development

14.12.2010 | Seth Feroce - další kulturista podepsal smlouvu s vydavatelstvím Muscular Development  »

Použité stránky: musculardevelopment.com
Připravil: Karel Šedivý


Multimediální vydavatelství Muscular Develpment podepisuje poslední dobou kontrakty s profesionálními i amatérskými kulturisty skutečně ve velkém. Před nedávnem to byl Steve Kuclo, v době nedávno minulé tak učinili například Branch Warren, Cedric McMillan a Kevin English, dále Dennis Wolf či Roelly Winklaar.

Nyní k nim přibyl i Seth Feroce, se kterým jmenované vydavatelství uzavřelo dlouhodobý exkluzivní kontrakt. Seth hned napoprvé vyhrál svoji první profesionální soutěž, kterou byla letošní srpnová Europa Super Show, kde zazářil v kategorii do 202 liber. Vždyť vyhrát hned napoprvé první profesionální soutěž v kariéře, to se jen tak nikomu nepovede a z týmu MD se podobným kouskem může pyšnit pouze Flex Wheeler a Evan Centopani.

Pro příští soutěže však Seth chystá novinku – rozhodl se totiž závodit v kategorii Open a utkat se nejen s těmi nejlepšími, ale i nejmohutnějšími závodníky. Věk pouhých 26 let dává velké naděje, že v příštích letech svůj kulturistický potenciál naplno rozvine a podaří se mu tak získávat další prestižní umístění.