Krátké zprávy » Steve Kuclo rozšířil rodinu atletů vydavatelství Muscular Development

29.11.2010 | Steve Kuclo rozšířil rodinu atletů vydavatelství Muscular Development  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Tváří multimediálního vydavatelství Muscular Development je kromě některých dalších úspěšných profesionálů především současný nejlepší kulturista planety Jay Cutler. Nyní si ale toto vydavatelství vzalo na mušku amatérského závodníka, kterým je Steve Kuclo. A proč právě jeho?

Podle šéfredaktora Steve Blechmana je tento mladý a teprve 25letý závodník přímo předurčený k tomu, aby v příštím roce vybojoval statut profesionála na NPC USA Championships. K tomu by mu měla dopomoci výška 183cm, úzký pas, V-tvar trupu, široké masivní delty a kvalitně zpracované kvadricepsy. To vše samozřejmě podtržené dostatečně mohutnou svalovou hmotou.

Steve je navíc velice skromným člověkem vyznávajícím tradiční rodinné hodnoty. Pracuje na plný úvazek a při své práci hasiče a zdravotního záchranáře pomáhá sloužit lidem a zachraňovat jejich životy.

Steve ke spolupráci s MD uvedl: „Je to pocit, jako kdybych měl Vánoce a narozeniny dohromady. Časopis MD jsem začal číst před osmi lety, když jsem začal se soutěžením a je to zdaleka nejlepší kulturistický časopis, jaký kdy vycházel. Být členem MD je ohromná čest a já už se těším se všemi na spolupráci. Vím, že se ode mě bude hodně očekávat a já nechci nikoho zklamat.