Krátké zprávy » Jessica a Peter Putnam – trénink stehen – video

15.11.2010 | Jessica a Peter Putnam – trénink stehen – video  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Druhá ze Sacramento Pro 2010 v kategorii Bikini Jessica Putnam a její manžel Peter (čtvrté místo na stejné soutěži v kategorii do 202 liber) se ocitli před objektivem fotoaparátu a videokamery, která je zachytila při společném tréninku stehen. Jak je ale ze záznamu patrné, trénoval nakonec jen Peter, zatímco mu manželka dávala potřebnou dopomoc a do celé scény vnášela nádech smyslnosti.

Něžnější polovičku z dvojice zpovídal Shawn Ray a Jessica v rozhovoru uvedla, že je ze svého druhého místa na Sacramento Pro nadšená, stejná tak jako z včasné kvalifikace na Bikini Olympia 2011. Vzhledem ke svým výsledkům by byla ráda, kdyby dostala i pozvání na Arnold víkend, neboť na této soutěži ještě nesoutěžila, přestože se profesionálkou stala již v roce 2005.

Dále prozradila, že v kategorii Figure, ve které dříve soutěžila, potřebovala disponovat větším množstvím svalové hmoty, což u kategorie Bikini není tolik potřebné a tak může trénovat způsobem, který jí více vyhovuje. Pokud se týče svých soupeřek, obdivuje Amandu Latonu, která má podle ní vše potřebné, co je k výhře v této kategorii zapotřebí.

VIDEO NAJDETE ZDE