Krátké zprávy » Ben Pakulski vstupuje do rodiny atletů společnosti Weider

02.09.2010 | Ben Pakulski vstupuje do rodiny atletů společnosti Weider  »

Použité stránky: flexonline.com
Připravil: Karel Šedivý


Rodina atletů společnosti Weider má nového člena – je jím kanadský profesionál Ben Pakulski, který v roce 2008 zvítězil na Canadian Championships v super těžké váze, kde zároveň získal i titul pro absolutního vítěze. Tento závodník zároveň navázal i spolupráci s magazínem FLEX.

Při svém profesionálním debutu, kterým byla soutěž 2009 Pro Bodybuilding Weekly Championships, se umístil na vynikajícím třetím místě a přestože letos v květnu na New York Pro skončil na místě sedmém, objevil se zde s vylepšenými zády a hrudníkem.

Ben Pakulski k budoucí spolupráci říká. „Když mi bylo třináct, tak jsem začal číst časopis FLEX, takže podepsáním kontraktu se splnil jeden z mých dětských snů. Získávám tak další motivaci k tomu, abych na sobě letos v mimosoutěžním období ještě více pracoval, takže až se objevím na pódiu, nebudu mít žádné slabé stránky.“

Uvidíme tedy, jaké výsledky práce nám tento závodník nabídne při svém vystoupení na prvním ročníku FLEX Pro, která se bude konat 26. února 2011 v Los Angeles v Kalifornii.