Krátké zprávy » Mr. Olympia 2009 – vzpomínka na společný trénink hvězd - video

30.08.2010 | Mr. Olympia 2009 – vzpomínka na společný trénink hvězd - video  »

Přeložil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com


Olympia víkend 2010, vrcholná událost kulturistického a fitness světa, tu bude dříve, než se nadějeme. Ještě předtím, než se ve dnech 22. – 26. září největší hvězdy tohoto sportu objeví na centrálním pódiu v Las Vegas v Nevadě, bychom chtěli vše odstartovat čtyřdílnými video sériemi, které nikde jinde neuvidíte.

Minulý rok, 36 hodin po skončení soutěže Mr. Olympia, se redakci internetového serveru flexonline.com podařilo shromáždit 12 nejlepších kulturistů planety (v té době ještě byli všichni sponzorováni firmou Weider), včetně poloviny nejlepších deseti na Mr. Olympia, do jedné z nejvíce hardcore posiloven v Las Vegas - Gold's Flamingo.

Celý den zde pak probíhalo fotografování a natáčení, které bylo korunováno návštěvou samotného Joe Weidera, žijící legendy. Usaďte se tedy nyní do první řady a podívejte se, jak to vypadalo, když se při příležitosti této historické události sešli úřadující vládce Mr. Olympia Jay Cutler, Mr. Olympia 2008 Dexter Jackson, Phil Heath, Toney Freeman, Silvio Samuel, Dennis James, Melvin Anthony, Flex Lewis a další.

Společný trénink hvězd Mr. Olympia 2009 – část I.