Krátké zprávy » Lee Priest – aktuální novinky v jeho životě

05.07.2010 | Lee Priest – aktuální novinky v jeho životě  »

Zdroj: rxmuscle.com
Přeložil: Karel Šedivý


Právě jsme dostali telefonát od Lee Priesta a jeho milované manželky Rhaine. Lee nám během něj líčil detaily dramatické situace, která se týká jeho suplementové společnosti LPN (Lee Priest Nutrition).

Jak se zdá, tak kvůli nečestným obchodním praktikám se Lee rozhodl rozejít se svým obchodním partnerem a založil si novou společnost – Assassin Nutrition. Šílené na celé věci je, že jeho původní obchodní partner stále prodává výrobky Lee Priest Nutrition, avšak bez jeho vědomí. Lee a Rhaine se tak momentálně snaží pracovat na tom, aby bylo jméno Lee Priest z původní řady doplňků výživy odstraněno. Co se týče nových etiket pro Assassin Nutrition, tak jejich autorem je Jerry Beck a na logu se objeví tetování, které má Lee na svých zádech.

Lee nám také sdělil, že vše běží podle plánu tak, aby se objevil při svém návratu na soutěžní pódium 6. listopadu v rámci konání soutěže IFBB Sacramento Pro. S dietou začne za méně jak dva týdny a po této soutěži má v plánu vystoupit ještě na Australian Pro a na nové soutěži British Grand Prix.