Krátké zprávy » Časopis FITNESS 4/10 - vyhrajte dárky v SMS soutěži!

30.06.2010 | Časopis FITNESS 4/10 - vyhrajte dárky v SMS soutěži!  »

SMS SOUTĚŽ o kosmetiku Saloos

Dárky do soutěže v tomto čísle věnovala společnost SALOOS. Těšit se můžete na tělový a masážní olej Body fit,  který pečuje o pokožku a svaly při sportu.   Před velkou svalovou zátěží dobře rozehřívá a prokrvuje pokožku i svaly, čímž snižuje riziko poranění. Po tělesném výkonu zase podporuje uvolnění a zmírňuje svalové napětí.

Uvolňující bio aroma roll-on Antistres  odbourává psychické napětí, stres, zmírňuje vyčerpanost a podrážděnost. Harmonicky laděná kompozice přírodních esenciálních olejů z  levandule, meduňky, rozmarýny a bio jojobového oleje  zklidní mysl a navodí příjemnou náladu.

Pokud správně odpovíte na následující otázku, zařadíte se do slosování a deset šťastných výherců získá právě tyto výrobky 

Který z esenciálních olejů není obsažen ve výrobku bio aroma roll-on Antistress?

A) rozmarýnový
B) meduňkový
C) růžový

SVÉ ODPOVĚDI VE TVARU:
FIT mezera A, B nebo C mezera vaše jméno a adresa
POSÍLEJTE NA ČÍSLO: 900 09 06 NEJPOZDĚJI DO 29. SRPNA 2010
Počet SMS zaslaných z jednoho telefonního čísla není omezen. Cena 1 SMS = 6 Kč včetně DPH

Seznam výherců zveřejníme na www.svetkulturistiky.cz a v následujícím čísle časopisu FITNESS. Ceny budou výhercům zaslány nejpozději do 30 dní od ukončení aktuálního kola soutěže. Kompletní pravidla této SMS soutěže najdete na výše uvedených internetových stránkách.

VYHRÁLI JSTE?

Správná odpověď z minulého čísla: Kyselina hyaluronová se využívá také v plastické chirurgii.

Na dárek v podobě kosmetiky La Chaton se mohou těšit tito vylosovaní:

Šárka Churá – Kroměříž, Denisa Jendzelovská – Mikulov, Helena Janů – Mariánské Lázně, Ivana Siganová – Hlinsko, Kamila Sapoky – Praha, Helena Rapoťáková - Jaroměř

Všem vylosovaným blahopřejeme