Krátké zprávy » Kdo se nominoval na MČR juniorů a masters 2010

09.06.2010 | Kdo se nominoval na MČR juniorů a masters 2010  »

Všichni závodníci se musí pro účast na Mistrovství České republiky přihlásit přes elektronický přihlašovací systém nejpozději do 09.06. 2010 (23:59). Pro účast v kategoriích masters se mohou přihlásit všichni závodníci, kteří splní podmínky z propozic, závodníci juniorských kategorií musí být navíc uvedeni v nominacích níže (tzn. postoupili z nižších soutěží či přímým postupem z minulého roku).

Bodyfitness juniorky

  • Jana Černovská – 1. místo MČR 2009
  • Eva Složilová – 1. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Kateřina Krásová – 2. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Marie Hudečková – 3. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Lucie Marešová – 4. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Barbora Černáková – 1. místo Mistrovství Čech 2010
  • Kristýna Ptáčníková – 2. místo Mistrovství Čech 2010
  • Ludmila Šircová – 3. místo Mistrovství Čech 2010

Klasická kulturistika junioři

  • Vojtěch Školník – 1. místo MČR 2009
  • Roman Jurák – 1. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Kristián Troják – 2. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Miroslav Špaček – 3. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Adam Metzl – 4. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Vojtěch Bořucký – 5. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Jiří Véle – 1. místo Mistrovství Čech 2010
  • Tomáš Štěpánek – 2. místo Mistrovství Čech 2010
  • Michal Dlouhý – 3. místo Mistrovství Čech 2010

Kulturistika junioři - do 70 kg

  • David Slabý – 1. místo MČR 2009
  • Tomáš Horák – 1. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Milan Obořil – 2. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Lukáš Sobotka – 3. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Jindřich Musil – 4. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Filip Dolíška – 5. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Daniel Schwarz – 6. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Lukáš Zeman – 7. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Martin Jindra – 1. místo Mistrovství Čech 2010
  • David Varga – 2. místo Mistrovství Čech 2010
  • Roman Martynek – 3. místo Mistrovství Čech 2010

Kulturistika junioři - do 77 kg

  • Luboš Kuběnka – 1. místo Mistrovství Moravy 2010
  • René Gorol – 2. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Marek Kubáň – 3. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Jakub Poláček – 4. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Daniel Karlíček – 1. místo Mistrovství Čech 2010

Kulturistika junioři - nad 77 kg

  • Petr Bartoš – 1. místo MČR 2009
  • Petr Šidlo – 1. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Jiří Minařík –2. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Milan Rostek – 3. místo Mistrovství Moravy 2010
  • Matyáš Petr –2. místo Mistrovství Čech 2010
  • Jaroslav Bína – 3. místo Mistrovství Čech 2010