Krátké zprávy » Kuvajt: Mission completed

08.06.2010 | Kuvajt: Mission completed  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, oxygengymkuwait.com


Dennis James, Dennis Wolf, Toney Freeman a redakce magazínu FLEX. Takové bylo složení členů mise, která ve dnech 29. května – 5. června zavítala do Kuvajtu, kam je pozval Bader Boodai, promotér kulturistické soutěže Oxygen Gym Championships 2010 a vlastník řetězce posiloven Oxygen Gym.

Trojice špičkových kulturistů si samozřejmě kromě jiných aktivit (kterými bylo například exhibiční vystoupení Dennise Wolfa a Toney Freemana na zmíněné soutěži) nemohla nechat ujít příležitost a tak si pod dohledem kamer v jedné z nově otevřených posiloven i zatrénovala. Jak je z níže přiloženého záznamu patrné, jedná se o velice dobře vybavenou posilovnu disponující nezbytným množstvím nejrůznějšího tréninkového vybavení.

Není to ale poprvé, kdy některá z posiloven Oxygen Gym hostila špičkové kulturisty. Nováčkem v Kuvajtu rozhodně není Dennis Wolf, který zde naposledy trénoval loni ve dnech 15. – 23. června. Společně s ním zde byl i Hidetada Yamagishi.

Dennis Wolf do této destinace zavítal i v březnu roku 2008, v květnu pak zde společně s ním byli Toney Freeman, Melvin Anthony a Kai Greene. Ve stejném roce se v posilovně Oxygen Gym během ledna připravoval Melvin Anthony na soutěž Arnold Classic.

A ještě poslední pohled a to do roku 2007. Tehdy zde v březnu před soutěží New York Pro trénoval Dennis Wolf a Dennis James, v dubnu Melvin Anthony a nakonec ve dnech 3. – 19. srpna se zde na soutěž Mr. Olympia 2007 připravovali Dennis James, Dennis Wolf, Troy Alves a Melvin Anthony.

A na závěr již zmiňované video ze společného tréninku v posilovně Oxygen Gym, které najdete pod tímto odkazem.

Dennis Wolf, Bader Boodai, Abdullah Rahman Al Obidi of Qatar, Dennis James a Toney Freeman v hotelu Le Meridien v hlavním městě Kuvajt.