Krátké zprávy » NPC Atlantic States 2010 – exhibice profesionálů i zrod nové hvězdy

07.06.2010 | NPC Atlantic States 2010 – exhibice profesionálů i zrod nové hvězdy  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com, musculardevelopment.com, rxmuscle.com


V nedávném příspěvku jste se mohli podívat na aktuální formu Branche Warrena, kterého vám na přiloženém videozáznamu nabízíme přesně po týdnu i tentokrát. Současně s ním však budete moci posoudit, jak je na tom Jay Cutler, trojnásobný držitel titulu Mr. Olympia, který se i letos chystá na náročnou bitvu v podobě dalšího ročníku, kde by samozřejmě rád Titul obhájil a znovu získal sošku Sandowa.

Oba zmínění protagonisté byli zachyceni při svém vystoupení na soutěži 2010 NPC Bev Francis Atlantic States, která se konala v New Yorku v sobotu 5. června na pódiu Tribeca Performing Arts Center.

O tom, že má tato soutěž zvuk a prestiž, svědčí například známá jména profesionálních kulturistů, kteří zde v uplynulých ročnících zvítězili. Zmínit tak můžeme například takové postavy, jako jsou Evan Centopani (2005), Curtis Bryant (2003), Fakhri Mubarak (2002) či
Kevin English (1998).

Vítězem letošního ročníku v kulturistice mužů se stal Sean Harris a mělo by být tedy pouze otázkou času, kdy se s jeho jménem ve výsledkových listinách začneme setkávat častěji. Pokud se chcete podívat, co si pro diváky přichystal a co jej nakonec pasovalo i do role absolutního vítěze, pak si část jeho vystoupení včetně krátkého rozhovoru můžete vychutnat v přiloženém záznamu.

Zároveň ještě přidáváme jména absolutních vítězek v ostatních kategoriích. Těmi se staly Maria Penteado v kategorii kulturistika ženy, April Price v kategorii Fitness, Dana Fallacara v kategorii Figure a konečně Diana Fields, která startovala v kategorii Bikini.

Exhibiční vystoupení - Jay Cutler

Exhibiční vystoupení - Branch Warren