Krátké zprávy » Zack Khan – hmota v akci - video

26.05.2010 | Zack Khan – hmota v akci - video  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com


Kulturista Zack Khan, se kterým jsme vám přinesli rozhovor 26. října 2009, se před časem pod vedením trenéra Neila Hilla podrobil brutálnímu tréninku zad, který absolvoval v posilovně v britském městě Tenby.

Tři dny zde společně s ním strávili i zástupci magazínu FLEX , kterými byli fotograf Kevin Horton a redaktor Greg Merritt. Oba se tak zároveň stali svědky mučivé tortury, kterou trenérův svěřenec podstupoval. A nejen on. Na videu se totiž do boje s nekompromisně těžkou ocelí pustil i trenér Neil Hill a britský kulturista Jordan Jones.

Fotografie Zack Khana dokumentující tuto událost a podrobná reportáž o brutálním tréninku se pak objeví i v připravovaném červnovém vydání jmenovaného časopisu, který se na zahraniční novinové stánky dostane 31. května.

Na závěr ještě dodejme, že Zack si podle dosavadních informací (přestože již vlastní profesionální kartu od loňského roku) odbude svůj profesionální debut až účastí na prvním ročníku soutěže FLEX Pro, která se bude konat v únoru příštího roku.

Na video se můžete podívat ZDE.