Krátké zprávy » Dennis Wolf – poslední chvíle přípravy před New York Pro 2010 - video

10.05.2010 | Dennis Wolf – poslední chvíle přípravy před New York Pro 2010 - video  »

Připravil: Karel Šedivý


Dennis Wolf skončil na letošní New York Pro 2010 třetí a konečně tak odhalil výslednou formu, na níž usilovně pracoval společně s trenérem a s podporou své manželky. Komentované předchozí videonahrávky jste si mohli prohlédnout v první a druhé části, nyní je zde třetí část ze série nazvané jako „The Next Chapter“, tedy „Další kapitola“.

Na videu uvidíte, jak vypadal Dennis před týdnem, když exhibičně vystoupil na NPC Pittsburgh společně s dalšími osmi profesionály, kterými byli Kai Greene, Dexter Jackson, Ronnie Coleman, Jay Cutler, Branch Warren, Victor Martinez, Zack Khan a Phil Heath.

Z tohoto vystoupení pochází tato fotogalerie, kde v levé části menu najdete seznam jednotlivých závodníků, pod „Comparisons“ si naopak můžete prohlédnout společné fotografie. Dennis na videu poznamenává, že to bylo poprvé v životě, kdy se oficiálně objevil v exhibičním vystoupení pouhý týden před soutěží.

Svoji přípravu shrnuje Dennis Wolf takto: „Upřímně musím říct, že to byla nejtvrdší příprava, kterou jsem kdy podstoupil. Na toto vystoupení jsem se soustředil už od Olympie.“

Video najdete ZDE.