Krátké zprávy » Dennis Wolf – další novinky v přípravě na New York Pro 2010

13.04.2010 | Dennis Wolf – další novinky v přípravě na New York Pro 2010  »

Použité stránky: bsnonline.net
Připravil: Karel Šedivý


Minulý týden jsme v tomto článku přinesli informace a videozáznam o probíhající přípravě Dennise Wolfa na New York Pro 2010 pod vedením jeho nového trenéra Patricka Toura.  Na svém blogu, který má Dennis na stránkách suplementové společnosti BSN coby svého sponzora, se k datu 8. dubna objevily další drobné zajímavosti.

Dennis kromě jiného píše, že je čtyři a půl týdne před New York Pro téměř připravený. Zároveň ale podotýká, že ještě není spokojen se svými gluteály a spodní částí zad. V současné době váží něco málo přes 126 kg, na pódiu se dle svých slov objeví jen nepatrně lehčí, přičemž dosažený vzhled by měl opticky budit dojem větších svalových objemů.

2 týdny před konáním soutěže také vypustí některé oblíbené proteinové a energizující suplementy a zároveň se bude stravovat zcela čistě bez používání jakýchkoliv chuťových přísad. Jak říká, příprava na tuto soutěž je pro něj mimořádně důležitá, což koneckonců zdůrazňoval na videu i trenér Patrick se slovy, že je na oba dva momentálně upřena velká pozornost v souvislosti s tím, jak se Dennis po loňské neúspěšné Olympii umístí.

Dennis se rovněž zmiňuje o veletrhu FIBO, který se uskuteční ve dnech 22. – 25. dubna a na kterém nebude samozřejmě chybět. Každý den zde ovšem stráví jen několik hodin a to z důvodu blížící se New York Pro 2010, která se bude konat 8. května.