Krátké zprávy » AKCE: Kreacit + publikace Tekuté svaly zdarma

13.03.2010 | AKCE: Kreacit + publikace Tekuté svaly zdarma  »

  • Kreacit

Extra stimulace NO, výrazná antikatabolická aktivita. Výrobek zajišťuje anabolické působení pro trénujícího sportovce.

Mimořádná formule aminokyselin s vysokou antikatabolickou i anabolickou aktivitou.

Originální složení výrobku zajistí podporu výkonu a regenerace sportovce. Všechny 4 aktivní látky mají vynikající vstřebatelnost a využití v organizmu.Kreatin ve formě alfaketoglutarátu a ethyl ester malátu zajištujě mimořádnou vstřebatelnost a biologickou dostupnost.

Kreatin bude využit jako energetický substrát před i během výkonu a je to látka podporující zvětšení svalové hmoty. Arginin AKG podpoří prokrvení svalů, ochrání svalovou hmotu a zlepší dusíkovou bilanci v organizmu. Arginin je nezbytný pro syntézu proteinů a je prekurzorem při syntéze NO-OXIDU DUSNATÉHO. Arginin alfa-ketoglutarat (AKG) – skvělý vazodilatátor, který umožňuje vjíměčnou výživu svalů a jejich odolnost.Oxid dusnatý je klíčovou molekulou, kterou si tělo samo vytváří a která má za následek vasodilataci (roztahování vnitřního průměru cév), která obratem má za následek zvýšený průtok krve, přenos kyslíku, dodávání živin do kosterního svalstva a také snížení krevního tlaku. AKG se v těle proměňuje na oxid dusnatý a zajišťuje náhlý přísun energie, výbušnost, roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živin včetně glykogenu do svalů, což má za následek prokrvenější a odolnější svaly. Arginine alfa-ketoglutarat (AKG) je lépe absorbován a má déletrvající účinek na tvorbu NO.

Více o tomto výrobku najdete ZDE

Tekuté svaly - zdarma

K výrobku Kreacit dostanete zcela zdarma unikátní publikaci Tekuté svaly, která osloví sportující veřejnost, kondiční cvičence i vrcholové sportovce. V hlavní roli sacharidové a proteinové nápoje! 

Naprosto ojedinělá publikace vznikla na základě diskusí kolem proteinových a sacharidových nápojů, kdy čtenáři časopisu Svět kulturistiky se stále častěji obraceli na naše vydavatelství s žádostí o množství rad a informací.

Více o této publikaci najdete ZDE


AKCE KONČÍ 18.3.2010!!!

Kreacit: 750 Kč
Tekuté svaly: 259 Kč

Původní cena: 1009 Kč, AKČNÍ CENA: 600 Kč

KOUPÍTE ZDE