Krátké zprávy » Nicole Wilkins-Lee: trénink 10 dní před Arnold Figure International - video

01.03.2010 | Nicole Wilkins-Lee: trénink 10 dní před Arnold Figure International - video  »

Připravil: Karel Šedivý


Reportéři internetového serveru flexonline.com zastihli během tréninku v Gold's Gymu ve Venice v Kalifornii loňskou vítězku Figure Olympia Nicole Wilkins-Lee. Nicole by se ráda stala první soutěžící, která by v kategorii Figure držela současně jak titul z Olympie, tak i z Arnold Figure International.

Této závodnici bylo letošního pátého února 26 let a svoji profesionální kartu získala v roce 2007 dvojitým vítězstvím na NPC Team Universe, kde obsadila první místo v kategorii Fitness a v kategorii Figure.

Nicole kromě jiného na připojeném videu říká: „Dneska mám na programu záda, která budu procvičovat v supersetech s nohami. Snažím se teď cvičit trochu intenzivněji a s blížící se soutěží provádím o něco vyšší počty opakování, tak aby byla intenzita více aerobního charakteru. Je to proto, abych s blížící se soutěží spálila více tuku a kalorií, protože se chci ukázat v co nejlepší formě. Kombinuji jak cviky na přístrojích, tak činky, počet opakování je mezi 15 až 20. Snažím se zachovat si svalovou hmotu a symetrii, často také zařazuji kruhový trénink.“

Video najdete ZDE