Krátké zprávy » Podpořte závodníky v kulturistice v anketě Sportovec kraje Vysočina

28.02.2010 | Podpořte závodníky v kulturistice v anketě Sportovec kraje Vysočina  »

Ještě nedávno jste mohli hlasovat pro Lukáše Topinku v anketě Jihlavský listů. 12.2.2010 byla tato anketa ukončena a díky vašim hlasům Lukáš získal 365 hlasů. Obsadil tak druhou pozici za prvním Oldřichem Bakusou, hráčem ledního hokeje za HC Dukla Jihlava.

Nyní však můžete hlasovat v nové anketě Sportovec kraje Vysočina, nejen pro jednoho závodníka v kulturistice či bodyfitness.

Níže máte na výběr ze 3 kulturistů a 2 bodyfitnessek. Komu dáte svůj hlas?

HLASOVAT MŮŽETE ZDE


Jan Caha
Držitel 6 sříbrných, 6 bronzových medailí a držitel titulu juniorského mistra Evropy.

V současné době se připravuje na tuto jarní sezónu. Vrcholem přípravy by měl být start na soutěži Natural Universe (INBA), která se koná 13.11.2010.

Tento zástupce naturální kulturistiky, byl nominován v anketě Sportovec kraje Vysočina. Podpořte ho svým hlasem, a propagujte tak naturální kulturistiku na sportovní scéně.

Lukáš Topinka
V roce 2006 získal titul absolutního mistra ČR a vicemistra světa juniorů. V roce 2007 obhájil titul absolutního mistra ČR a vybojoval v Rusku titul juniorského mistra Evropy. Rok 2008 byl pro Lukáše v celé kariéře asi ten nejlepší, neboť si splnil sen a stal se mistrem světa v klasické kulturistice.

Titul mistra světa obhájil i v roce 2009 a zakončil tak juniorskou kategorii šesti zlatými medailemi a jednou stříbrnou.

Michal Tosecký
Tento 19letý talent v minulém roce dosáhl velice pěkných úspěchů. Na Mistrovství Čech v kategorii staršího dorostu získal nejen zlatou medaili, ale stal se i absolutním vítězem. Na této soutěži startoval i v juniorské kategorii do 77 kg a opět získal zlato.

Na MČR se stal opět dorosteneckým absolutním vítězem a nakonec i juniorským vicemistrem.

Své kvality ukázal i na Mistrovství Evropy juniorů, odkud si odvezl bronzovou medaili.

Iveta Munduchová
Sympatická bodyfitnesska získala v loňském roce na MČ krásné 2. místo. Na MČR se stala juniorskou vicemistryní.

Svými úspěchy se nominovala na ME juniorů, kde nedosáhla na bronzovou medaili a skončila tak na 4. místě v kategorii do 163 cm.

Tu samou příčku získala i na Mistrovství světa!

Martina Pojerová
Tato závodnice ve fitness a bodyfitness, která reprezentuje oddíl Fit Factory Jihlava, v roce 2009 obsadila 5. příčku na MČ mužů a žen v kategorii bodyfitness nad 164 cm.

Na MČR startovala v kategorii fitness a stala vicemistryní.

Účastnila se i ME žen, ale do finále nepostoupila.