Krátké zprávy » Dexter Jackson – nové DVD Unbreakable

16.02.2010 | Dexter Jackson – nové DVD Unbreakable  »

Použité stránky: dexterjacksonunbreakable.com
Připravil: Karel Šedivý


A máme tu další tréninkové DVD, tentokrát v podání vítěze Mr. Olympia z roku 2008 Dextera Jacksona. Jeho název zní „Unbreakable“, tedy něco jako nerozbitný či spíše nezničitelný.

Dexter Jackson zde nabízí k vidění 260 minut záznamu, který se skládá jednak z brutálních tréninků na Floridě před Mr. Olympia 2009 a v Gold's Gym ve Venice v Kalifornii, kde dolaďoval svoji formu, a dále z rozhovorů na téma jeho největších úspěchů, tréninkové filozofie, nutriční strategie a o tom, jak zvládá stále rostoucí popularitu.

Dexter zde hovoří otevřeně více než kdy jindy a ukazuje cestu, po které se vydal. Na jejím začátku přitom stála pouhá touha mít více svalů, nakonec se z něj ale stala jedna z nejznámějších tváří současné kulturistické scény.

K tomuto DVD můžete shlédnout i 140 minut záznamu z tréninkového semináře, ve kterém vystoupí Ronnie Coleman, Phil Heath, Troy Alves, Joe McNeil a sám Dexter Jackson. Najdete zde odpovědi na nejrůznější otázky z oblasti bodybuildingu a rovněž zde uvidíte spoustu zábavných momentů.

Nové DVD Dextera Jacksona tak přináší to nejinspirativnější, co kdy z jeho dílny vzešlo. To vše doprovázené nepřekonatelným originálním soundtrackem. Tohle DVD se stane hybnou silou pro vaše další tréninky. Pusťte si jej nahlas a získejte motivaci!