Krátké zprávy » Kráska z Floridy Erin Stern – video

11.02.2010 | Kráska z Floridy Erin Stern – video  »

Použité stránky: flexonline.com, musculardevelopment.com, bodybuilding.com, blog.bodybuilding.com/trackfiend
Připravil: Karel Šedivý


Je čas se osvěžit a na chvíli zapomenout na vyčerpávající trénink. A proč vlastně? Máme tu příjemnou inspiraci v podobě videa, na kterém si můžete prohlédnout profesionální závodnici divize IFBB Erin Stern.
Ta je na něm zachycena při pořizování fotografií pro časopis FLEX. V kategorii Figure je Erin relativně novou tváří. V roce 2008 se na soutěži NPC National umístila na prvním místě a získala i titul absolutní vítězky. Loňský rok se pak nesl ve znamení celé řady příjemných úspěchů - na Arnold Classic skončila desátá,  na Europa Show of Champions pátá, na Jacksonville Pro druhá, stejnou příčku si pak odnesla i z Houston Pro a z Ft. Lauderdale Pro Fitness & Figure. Navrch ještě můžeme připočítat třešničku na dortu v podobě šestého místa na Figure Olympia.

Erin představuje dokonalou kombinaci síly, půvabu a krásy. Je svobodná, je jí 30 let, pracuje jako realitní makléřka na trhu s nemovitostmi a k jejím zájmům patří modelování malých figurek koní.

A na závěr ještě připojujeme její oblíbené rčení, které zní: „Pokud se vydáte cestou bez překážek, pak pravděpodobně nic nedokážete.“

Video naleznete ZDE