Krátké zprávy » Dennis Wolf – aktuální novinky z jeho blogu

26.01.2010 | Dennis Wolf – aktuální novinky z jeho blogu  »

Zdroj: bsnonline.net
Přeložil: Karel Šedivý


Ahoj všem. Nejprve bych opět rád řekl, že mě velice těší, že jsem členem Týmu BSN. Co se týče tréninku, všechno jde naprosto hladce. Vážím teď 132kg a jsem ve slušné formě. V tréninku jsem se teď zaměřil na styl Heavy Duty, trénuji opravdu tvrdě a těžce a výsledky jsou skvělé. Poté, co se stalo na loňské Olympii (pozn. Dennis skončil na 16. místě společně s dalšími sedmi soutěžícími) jsem ve svém tréninkovém programu změnil úplně všechno. Nyní svoji přípravu směřuji k vystoupení na New York Pro, které bude letos v květnu.

V současné době jsem v Las Vegas, kde bych rád koupil dům, protože se sem budeme příští měsíc stěhovat. Je to trošku vysilující, neboť jsme obhlédli už tak šest nebo sedm nabídek, ale myslím si, že už je to na spadnutí. Snažím se orientovat také v nabídce osobních aut, navíc budeme brzy vybírat nábytek, takže mě výhledově čeká docela honička.

Už jsem si také párkrát zatrénoval v místním Gold's Gymu a bylo to fajn. Tohle místo se mi líbí a v letošní sezóně by mi to mohlo hodně prospět. Cítím se zde příjemně, protože je snadnější soustředit se na trénink a skvěle si zacvičit, což je dané také tím, že zdejší vybavení je naprosto prvotřídní. Počasí zatím nic moc, ale to se myslím určitě zlepší.

Takže všechno v pohodě. Příští měsíc začnu s předsoutěžní dietou a věřím, že letos bude všechno lepší. Cítím se odpočatý a připravený do toho jít. Letošní sezóna pro mě bude určitě mimořádně dobrá.

Na nedávno zveřejněném videu se můžete na Dennise Wolfa, který se členem BSN týmu stal na začátku tohoto měsíce, podívat při jeho tréninku. Jeho závěrečná slova zní: „Mým cílem pro rok 2010 je opravdu překvapit, počínat si dobře na Olympii a ukázat všem, ukázat všem svým fanouškům, že loňský rok byl zkrátka jenom omyl.“