Krátké zprávy » LA Fitness Expo a FIBO 2010 – pozvánka na zahraniční veletrhy

06.01.2010 | LA Fitness Expo a FIBO 2010 – pozvánka na zahraniční veletrhy  »

Použité stránky: fibo.de, thefitexpo.com
Připravil: Karel Šedivý


Nejrůznější fitness veletrhy jsou skvělou příležitostí, jak získat novou motivaci, seznámit se s mnoha zajímavými novinkami a samozřejmě se i dostat do těsné blízkosti sportovních hvězd.

Prvním takovým významným svátkem bude zřejmě v Los Angeles pořádaný Fitness Expo 2010 a to ve dnech 23 a 24. ledna. Pravdou je, že tahle destinace je pro nás tak trochu z ruky a vzhledem ke vzdálenosti přeci jen méně dosažitelná. Pokud však máte naplánovánu cestu do Spojených Států (či to máte teprve v úmyslu) a budete v blízkosti místa konání soutěže, proč si nezajít na svátek kulturistiky a fitness právě sem do Convention Center? Vidět zde můžete mnoho kulturistických osobností, kterými budou například Jay Cutler, Mark Alvisi, Flex Lewis, Peter Putnam nebo Hidetada Yamagishi. Unést se rovněž můžete nechat ukázkami bojových umění, které zde předvedou Mike Brown, Herb Dean, Mike “The Joker” Guymon, Hector "Shango" Lombard, Vinny “Pezao” Magalhaes, Rob “The Razor” McCullough, Kevin “The Monster” Randalman, Bob “The Beast” Sapp, Jake Shields, Shawn Tompkins a James “Lightning” Wilks.

Na rozdíl od Los Angeles bude nepochybně německý Essen, kde se každým rokem koná známý veletrh FIBO, přeci jen dosažitelnější. Zde se v Essen Exhibition Center bude ve dnech 22 – 25. dubna konat již 25. jubilejní ročník a tak se pro všechny zájemce z řad kulturistiky, fitness a silových sportů otevírá další možnost, jak prostřednictvím v zahraničí pořádané akce být na chvíli na místě, kde se bude téměř vše točit kolem železného sportu, který máme všichni tolik rádi.

Níže najdete pozvánku na LA Fitness Expo