Krátké zprávy » Phil Heath – další do hry na Arnold Classic 2010

17.12.2009 | Phil Heath – další do hry na Arnold Classic 2010  »

Zdroj: flexonline.com
Přeložil: Karel Šedivý


Před pár dny jsme vám přinesli zprávu, že svoji účast na Arnold Classic konající se 6.března příštího roku potvrdil Dexter Jackson. Nyní se objevilo další jméno borce, který bude zápolit o co nejlepší umístění a není jím nikdo jiný, než Phil Heath. V textové zprávě svoji účast potvrzuje poměrně stroze: „Jdu do toho.“

V posledních měsících o sobě nedával moc vědět, přestože se zúčastnil soutěže Mr. Olympia, kde skončil na pátém místě. K lepšímu umístění mu tenkrát mohla stát v cestě těžká žaludeční viróza, kterou dostal den před páteční semifinálovou částí a kvůli níž ztratil necelých pět kilogramů ze svojí hmotnosti. I když se pak ve finále jevil ostřejší, stejně se mu nepodařilo dosáhnout výše. Pátá příčka pro něj byla velikým zklamáním a to dokonce takovým, že hned následující ráno po skončení finálového večera zamířil do posilovny a cvičil nohy.

Ale teď zase zpátky do současnosti. Protože jsme se nespokojili s tak jednoduchou odpovědí, jakou nám Phil poskytl, zkusili jsme do něj trochu šťouchnout, aby nám prozradil víc. Obyčejně hovorný Phil ale odmítl mluvit jak o minulosti, tak o svých budoucích plánech.

„Nemám, co bych k tomu víc řekl. Hovořit budu, až se postavím na pódium.“