Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 12/17

 
Časopis FITNESS 12/17

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE
Heidi a Chris Powellovi nejsou jen manželským párem – vytvářejí neuvěřitelný celek. přečtěte si, jak probíhal jejich uplynulý rok. Bezpochyby vás tihle dva mohou motivovat a inspirovat k dalšímu snažení. Umí být hnacím motorem, který před příchodem nového roku rozhodně uvítáte.

TRÉNINK S VYUŽITÍM STROJE ČASU
Postupem času, jak se cvičební techniky vyvíjí, toho ke zvládnutí kvalitního tréninku potřebujeme stále méně. Posilovny plné strojů tak vyšly z módy a lidé dávají přednost funkčnímu tréninku celého těla. My vám ale nabízíme možnost dát těm zaprášeným přístrojům přece jenom šanci.

1. PŘEDVÁNOČNÍ TRÉNINK
Tento dvoudílný cvičení plán využívá metody AMRAP a EMOM k tomu, abyste účinně aktivovaly všechny důležité svaly, dosáhly zrychlení tepové frekvence a spálily spoustu kalorií během krátké doby – přesně tak, jak to v tomhle náročném adventním období potřebujete.

2. PŘEDVÁNOČNÍ TRÉNINK
pokud chcete spalovat tuky během krátké doby a současně byste si rády udržely stávající svalovou hmotu, pak je pro vás tzv. komplexní trénink ideálním řešením.

VÝŽIVA

PROSTŘETE SI S NÁMI STAROČESKÝ VÁNOČNÍ STŮL
Vánoce jsou svátky klidu a míru, ale také dobrého jídla. přemýšlíte, že byste se o letošních Vánocích tak trochu vrátily v čase? chcete vyzkoušet nové – vlastně staré – recepty? Tak  deme na to…

KAMARÁD MIXÉR
Tenhle kuchyňský pomocník se vetřel do vaší přízně zejména jako machr na mixování potréninkových nápojů. Využijete ho ale mnohem víc, než jen k míchání proteinového prášku. Mixéry jsou velmi multifunkční. Zvládnou skvělé těsto na palačinky, směs na hamburgery, zdravé dezerty a další pokrmy i nápoje...

SUPLEMENTY, KTERÉ VÁM V ZIMĚ DODAJÍ SÍLU
Bez ohledu na to, jestli se chcete udržet ve stávající kondici nebo dokonce uvažujete navzdory náročnému adventnímu období o nějakém zlepšení, těchto šest suplementů vám pomůže budovat svalovou hmotu, spalovat tuky a v neposlední řadě taky bojovat s procesem stárnutí.

MOTIVACE

ANDREA ŽOUDLÍKOVÁ: „ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL = POHYB, PRAVIDELNÁ STRAVA A SPÁNEK“
Soutěž FITNESS MODELS paní Andrea každý rok sledovala a letos se rozhodla, společně s kamarádkou, přihlásit. Byla to pro ni výzva, ohromná nová motivace ke cvičení, která nakonec vyústila v krásné 3. místo.

ADVENTNÍ OHLÉDNUTÍ – EVOLUCE FITNESS
Ačkoliv první číslo časopisu FTTNESS vyšlo v listopadu roku 1996, pokud bychom se chtěli ohlédnout až k počátkům historie zdravého životního stylu, museli bychom výrazně dál.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá instruktor kondičního běhu Martin Levý.

NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA
Rady a tipy týkající se přírodní medicíny přináší pavla Apostolaki.

PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.

RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
MOBILITA
TĚLO A MYSL

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 12/17
0 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg