Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 01/17

 
Časopis FITNESS 01/17

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

DO NOVÉHO ROKU V SUPER FORMĚ
Ve světe fitnessu je Nicole Wilkins stejnou ikonou, jako Usain Bolt v atletice. Nebyla ale hvězdou vždy. Nicole zná chuť porážky, narozídl od mnoha jiných se ale nikdy nevzdala. Odmítla přistoupit na myšlenku, že by nemohla být lepší. A se stejnou vervou pomůže s novoročním tréninkem i vám.
JAK VYZRÁT NA SEDAVÉ ZAMĚSTNÁNÍ
I v kanceláři máte dostatek možností, jak se protáhnout a zaměřit se na své zdraví a kondici. Zdravý pohyb - to není jen návštěva posilovny nebo jiný sport. O svou postavu musíme dbát i v průběhu dne. Každý pohyb navíc se počítá.
PRYČ S TUKEM
Podpořte spalování tuků pomocí těchto tří exkluzívních tréninků s využitím stepperu. Je to cvičení, které nezatěžuje klouby a přirozeným způsobem zapojí všechny hlavní svalové skupiny najednou. Na stepperu rozhodně uděláte ten správný krok k lepší kondici!

VÝŽIVA

ZHUBNĚTE S TUŇÁKEM
Je tady nový rok 2017 a s ním i snaha zbavit se přebytečného tuku, ať už se jedná o kila nabytá přes vánoční svátky nebo ta, se kterými se chystáte zatočit už dlouho. Klíčem k úspěchu je pochopitelně především dietní strava. My vám můžeme slíbit, že na základě našich receptů si jídlo připravíte během 15 minut a vaše peněženka tím nijak neutrpí.
PODPOŘTE SPALOVÁNÍ TUKŮ
Pokud je pro vás obtížné držet dietu, pak šance na úspěch výrazně klesají. Většina lidí se v dietě necítí dobře, chybí jim pocit uspokojení z dobrého jídla a snadno pak podléhají chutím a pokušení. Řešení je jednoduché: jezte více bílkovin a budete se cítit nasycené ještě dlouho po jídle.
DOKONALÁ STRAVA PRO DOKONALÝ DEN
Zapomeňte na módní výstřelky. Na těchto stránkách si jasně a přehledně shrneme vše, co potřebujete vědět o zdravé stravě.

MOTIVACE

ROZHOVOR S FINALISTKOU FITNESS MODELS 2016
Tentokrát se můžete těšit na interview s Lenkou Pancovou, která v naší soutěži obsadila 3. místo.
NOVOROČNÍ POVZBUZENÍ 
Osm triků, které vám pomohou dosáhnout vytyčených cílů, bez ohledu na to, jak moc jste si o Vánocích dopřávaly. Tosca Reno se s vámi podělí o pár dobrých rad a přidá i tolik potřebné povzbuzení, abyste začátek nového roku úspěšně zvládly.
VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE FITNESS MODELS 2017
I v letošním roce máte jedinečnou šanci přihlásit se do populární čtenářské soutěže, která nyní vstupuje do svého desátého ročníku.

ZDRAVÍ

SPRÁVNÉ NAČASOVÁNÍ 
To, co jíte před tréninkem, může zásadně podpořit nebo naopak zhatit vaše snažení v posilovně. Nejde totiž jenom o to, co jíte a v jakém množství, ale také KDY.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová.
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem Osvěžení i relaxace s kokosem
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
REGENERACE
TĚLO & MYSL
ZACVIČTE S ČÍSLY

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 01/17
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg