Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 12/15

 
Časopis FITNESS 12/15

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

KRÁSA SÍLY
Lori Harder se s vámi podělí o svůj oblíbený funkční trénink, v němž kombinuje cvičení na Bosu s posilovacími cviky a vytváří tak časově úsporný a přitom vysoce efektivní kruhový trénink zaměřený na horní polovinu těla, zejména na svalstvo trupu.
TOTÁLNÍ RESTART TRÉNINKU
Nabízíme vám sedm naprosto inovativních cviků, které váš cvičební program oživí, zpestří a dodají mu novou šťávu. Zkuste následující čtyři až šest týdnů kompletně resetovat stávající tréninkový program a nahradit ho něčím naprosto novým.
O POZNÁNÍ LEPŠÍ BŘICHO 
Chcete zkvalitnit trénink břišního svalstva? Pak vyzkoušejte posuvné disky (fitslidy). Tyto jednoduché, nijak drahé cvičební pomůcky zařídí, abyste měly svaly v jednom ohni už po několika málo opakováních.
CVIČTE NA STROJÍCH
Trénink na strojích si v poslední době vysloužil spíše nedobrou pověst, konec konců teď je králem skvělé kondice spíše funkční trénink a najdou se i tací, kteří jakékoliv cviky neprováděné s volnou zátěží považují za neúčinné a zbytečné. My vám nyní tenhle názor vyvrátíme.

VÝŽIVA

SÍLA SKRYTÁ V DÝNI 
Jestli znáte dýni jen ve formě koláče či nápoje, pak budete možná překvapené zjištěním, že dýně sama o sobě není sladká a skvěle se hodí i pro přípravu na slano. Tím spíš v tomhle přechodovém období, kdy podzim pomalu uvolňuje místo mrazivé zimě. Dýně obsahují živiny, které našemu tělu prospívají doslova od hlavy až k patě.
5 POTRAVIN 30 RECEPTŮ
I ta nejšikovnější kuchařka potřebuje někdy dobrou radu nebo třeba jen ukázat cestu. Každému se někdy stává, že tak říkajíc pro „stromy nevidí les“. Pojďte s námi nahlédnout pod pokličky týdenního jídelníčku, který zvládnete dodržovat v klidu a bez stresu.

MOTIVACE

YULIYA ARKHIYEREYEVA (nejen) O BIKINI FITNESS
„Spojit přípravu na soutěž a péči o rodinu je snazší, než se může na první pohled zdát,“ říká v rozhovoru pro náš časopis sympatická Yuliya, která začala závodit coby maminka rok a půl starého chlapečka. A na soutěžích se jí opravdu daří.

ZDRAVÍ

NÁVOD JAK PŘEŽÍT VÁNOCE
Vánoce se blíží. Člověk se většinou nenudí ani v průběhu roku, ale tohle je doba, která má do klidu hodně daleko. Proto jsme se rozhodli připomenout vám, co je pro vás nejdůležitější – zdraví a dobrá kondice. Chcete vědět, jak se cítit dobře, být ve formě a v dobré náladě i během vánočních svátků?

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová.
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem Nejlepší způsob jak nedostat kocovinu.
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
RECEPT PRO VÁS
SVĚT KOKTEJLŮ
TĚLO & MYSL
TUKY V OHROŽENÍ

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 12/15
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg