Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Publikace a speciály

Kuchařka mezi činkami

 
Kuchařka mezi činkami

Výrobce


Popis výrobku

Autor: Helena Plívová
Brožováno, formát A5, 96 stran, 46 fotografií a 13 kreseb


Zajímá vás, jak se stravují závodníci kulturistiky a fitness mimo soutěžní období? Pak se začtěte do naší jedinečné kuchařky. Najdete zde oblíbená jídla 14 vybraných závodníků, kteří vám nabídnou více než 160 receptů na všední pokrmy i nevšední lahůdky, jež si dopřávají mimo dietu. Dozvíte se, jak nejraději upravují ryby, co s vepřovým masem, jak nejlépe zahnat chuť na sladké... Nechte se inspirovat a obohaťte svůj zaběhnutý jídelníček!

 

Obsah:

Úvod

Václav Kváča
Luboš Černý
Eva Sukupová
Jaroslav Žižka
Ivan Horáček
Barbora Mašková
Radek Hadrovský
Zdena Tvrdá-Gottvaldová
Kateřina Tvrdá
Josef Hýbl
Zdena Razýmová
Miroslav Cipra
Tomáš Zvěřina
Petr Stach
Recepty Heleny Plívové

(Mezi 160 recepty najdete např.: malajská vejce, tuňáková pomazánka, rožnovské kyselo, dietní placičky s kuřecím masem, kreolská rýže, kuřecí stehna po italsku, malajské grilované kuře, tatranské kuře, vrábská specialita, javanská grilovaná ryba, losos s bešamelem a krevetami, tuňák a lá Helena, pečená kůzlečí kýta, těstovinová bábovka, červené zelí á la Eva, provensálská rajčata, placky s ovesných vloček....)

Zajímá vás, jak se stravují závodníci kulturistiky a fitness mimo soutěžní období? Pak se začtěte do naší jedinečné kuchařky. Najdete zde oblíbená jídla 14 vybraných závodníků, kteří vám nabídnou více než 160 receptů
 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Kuchařka mezi činkami
191 Kč
95 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg