Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 04/16

 
Časopis FITNESS 04/16

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

PŘIPRAVIT, POZOR, TEĎ
Zlepšete držení těla a zpevněte svaly trupu díky kruhovému tréninku loňské finalistky a čtyřnásobné vítězky Figure Olympia Nicole Wilkins, která neváhala a poskytla nám současně i krátký rozhovor.
RYCHLEJŠÍ TEMPO, LEPŠÍ VÝSLEDKY
Co mají společného medicinbal, švihadlo a lavička? Na první pohled nic. Ale když tyhle cvičební pomůcky zkombinujete, budou vaším klíčem k rychlému a účinnému tréninku. Vyzkoušejte tři cvičební programy, díky nimž procvičíte hlavní svalové partie, současně odbouráte tuky a spálíte kalorie.
SILNÝ ZÁVĚR
Závěrečné cviky prováděné bez zátěže na gymnastickém míči pomáhají zmírnit následnou bolest svalů a podporují rozsah pohybu. Vyzkoušejte tyhle tři.

VÝŽIVA

PRAVIDLA HRY NA SPALOVÁNÍ TUKŮ  
Abyste se zbavily přebytečných kilogramů, musíte vytvořit mírný kalorický deficit, nicméně současně potřebujete dostatek energie na cvičení a zvládnutí každodenních povinností. Máme pro vás recepty, které pomohou dodat tělu potřebné živiny a přitom vyhovují nárokům na dietu stimulující odbourávání tuků. Přivítejte jaro zdravými pokrmy.
PŘIPIJTE SI NA ZDRAVÍ SKVĚLÝM KOKTEJLEM  
Jedním z nejlepších způsobů, jak si zajistit přísun živin, představuje konzumace koktejlů nebo tzv. smoothies. Možná si je spojujete výhradně s letním obdobím, ale věřte, že stejně tak vám zachutnají i teď na jaře.

MOTIVACE

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE FITNESS MODELS
V roce 2016 na váš čeká jedinečná příležitost přihlásit se do čtenářské soutěže. Bude mezi finalistkami devátého ročníku i vaše jméno?
JAK SE MLUVÍ V POSILOVNĚ
Pro vás všechny, které nejste se sportovní terminologií tak sžité a při čtení tréninkových článků pořád spíše tápete, jsme připravili článek, který vám jistě pomůže se v textu lépe orientovat. Vaše cvičení pak bude efektivnější a vy se budete cítit jistější jak s časopisem, tak s činkou v ruce.
KAROLÍNA HANZALOVÁ - 8. MÍSTO FITNESS MODELS 2015
Osmou příčku loňského ročníku obsadila symoatická Karolína Hanzalová, o své vztahu ke sportu a zdravému životnímu stylu promluvila v našem rozhovoru.

ZDRAVÍ

HROZÍ VÁM RIZIKO? 
Prediabetický stav – skrytý syndrom, o kterém byste měly vědět! Jak ho diagnostikovat, na co byste si měly dát pozor a hlavně, jakým způsobem se dá těmto problémům úspěšně předcházet, to všechno si povíme v následujícím článku.
SUPLEMENTOVÉ NOVINKY 

O účincích zeleného čaje, rostliny Garcinia cambogia, o tom, jak syrovátková bílkoviny tlumí chuť k jídlu, o důležitosti hormonálních testů i o tom, v čem nám mohou pomoci malinové ketony, se dočtete v nové, zajímavé rubrice.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová.
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem rostlinné čističky vzduchu
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
RECEPT PRO VÁS
SVĚT KOKTEJLŮ
TĚLO & MYSL
TUKY V OHROŽENÍ
JAK PŘEŽÍT PROŽÍT TĚHOTENSTVÍ

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 04/16
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg