Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 11/15

 
Časopis FITNESS 11/15

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

V JEŠTĚ LEPŠÍ FORMĚ
Udělejte něco pro svoji kondici a zařaďte do cvičebního programu prvky CrossFit tréninku. Umožní vám to navýšit intenzitu a dosáhnout lepších výsledků. Výsledky budete příjemně překvapené a pomůže vám to v dobré psychické pohodě zvládnout i zachmuřený listopad.
DEJTE NOHÁM ZABRAT
Využijte tento tří fázový plán k posílení a tvarování zadní partie stehen.
Co všechno víte o svalech na zadní straně stehen? Asi toho moc nebude. Hamstringy patří k přehlížené svalové partii. Nyní budete mít možnost tyto svaly adekvátně procvičit a dosáhnout jejich rovnovážného rozvoje, který bude v dokonalém souladu s ostatními částmi těla.
SUPER FORMA V SUPER SÉRIÍCH
Hned po nohách je procvičení zad pravděpodobně tím nejnáročnějším, co vás při posilovacím tréninku může potkat. Bohužel ale nemáte vždycky spoustu času, abyste mohly této svalové skupině věnovat potřebný prostor. A v takových chvílích přichází ke slovu supersérie, které bývají sázkou na jistotu.
20 MINUT PRO VAŠI KONDICI
Říká se, že jediný špatný trénink je ten, který jste vynechaly. Co když ale nemáte k dispozici vybavené fitness centrum? Je možné zvládnout efektivní trénink s minimálním vybavením a ještě k tomu během nějakých 20 minut? To se vsaďte.
NIČITELÉ TUKŮ
Tělesný tuk: každý ho má a každý by ho chtěl mít méně. Jak to ale zařídit a přitom si udržet zdraví a výkonnost? Odpověď vás možná překvapí.

VÝŽIVA

JÍDLO, KTERÉ VÁS ZAHŘEJE 
Rozhýbejte svůj metabolismus a ukažte, že vám to pálí i v kuchyni.
Náročná práce, rodina, tréninkový program – po tom všem vám už moc energie nezbývá. Ale při troše snahy a s naší pomocí to zvládnete. Společně se zaměříme na pokrmy připravované na pánvi. Jde o jednoduchý a přitom skvělý způsob, jak dosáhnout toho, že budete mít na stole zdravé jídlo během překvapivě krátké chvilky.

MOTIVACE

MARKÉTA ŠURÁŇOVÁ - 3. MÍSTO V SOUTĚŽI FITNESS MODELS 2015
„Pocit, že fyzicky vypadám dobře, mi dodává právě tu psychickou sebedůvěru a nadhled. Přijde mi, že když si připadám dobře fyzicky, tak všechny další úkoly života nejsou tak náročné,“ prozradila o sobě bronzová finalistka.

ZDRAVÍ

PRŮVODCE FIT TĚHOTENSTVÍM
Čekáte dítě? Máme pro vás nejnovější poznatky o cvičení v těhotenství. Bohužel je většina informací o těhotenském cvičení založena spíše na mýtech než na vědeckých výzkumech a radách skutečných odborníků. Pokusili jsme se proto dát dohromady ty poznatky a data, která mají skutečnou výpovědní hodnotu.
ZBAVTE SE STRESU
Vyzkoušejte pět návodů, jak se stát pánem svého času, naučte se hospodařit s energií a získejte kontrolu nad svým životem.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová.
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem Aromaterapie
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
RECEPT PRO VÁS
SVĚT KOKTEJLŮ
TĚLO & MYSL
TUKY V OHROŽENÍ

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 11/15
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg